Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak vissza a...

Hogyan szokjak vissza a gyümölcsökre?

Figyelt kérdés

Kiskoromban szinte a torkomon nyomták le a gyümölcsöket és ma meg csodákoznak, hogy alig eszek. Főleg azok a gyümölcsök nem tetszenek, amelyeket héjjal együtt szoktak enni, de a banánt még megeszem, a naranacsot nagy nehezen magamba erőltetem, az almát is ha megpucolhatom és felszeletelhetem előtte, az ananász is ízlett.


Mondjuk azt magam sem tudom, hogyan nem lettem vitaminhiányos. Valószínűleg azért, mert sok gyümölcslevet iszok, zöldségeket azért eszek, meg a sütés-főzés se viszi ki az összes vitamint.


2011. ápr. 26. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, vissza fog jönni a gyümölcsevési korszakod, csak egy "kis rásegítés" kell:

Készíts magadnak guszta gyümölcs-tálakat azokból a gyümölcsökből ami van. Készítsd elő magadnak, és észre sem veszed, hogy azokat is "bekapod", amit ha csak símán teszik eléd, úgy érzed nem kellenek.


Jön a földieper: megmosod, átlátszó (jénai) kistálba rakod, egy kicsit meghűtöd, majd étkezés előtt porcukorral megszórod. Guszta, finom. De ha nem porcukorral, akkor tejszínhabbal meglocsolod a tetejét. Csorog már?

2011. ápr. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!