Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kaszinó tojás, illetve francia...

Kaszinó tojás, illetve francia saláta mennyire hízlalna most így estefelé?

Figyelt kérdés

Van egy egész "tálcányi",és hm,megkívántam!:DD

14 éves vagyok,de szeretek figyelni ezekre..:)Mindkettő házilag lett csinálva 1-től 1-ig,de a benne lévő tejföl,meg egyéb dolgok nem hízlalnak tulságosan?


2011. ápr. 26. 20:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nyugodtan egyél belőle :)
2011. ápr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Este 7 után ne egyél, ha mégis csak keveset.
2011. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
utolsó,amit írtál azt teljes mértékben hülyeségnek tartom,akárki akármit mond..:D
2011. ápr. 26. 20:26
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
hát drága kérdező, amit az elöttem lévő írt, az egyátalán nem hülyeség... inkább a te agyadban lévő gondolatok lehetnek hülyeségek O_o
2011. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
és neked van igazad kérdező...de 2 órával lefekvés előtt már tényleg nem ajánlott enni
2011. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
és ha meg azt akarod hallani, hogy nyugodtan zabáld magad halálra akkor, meg minek kérdezel??
2011. ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

este 7 után ne egyél, istenem mikor értitek már meg, hogy ez baromság!!! lehet enni este nyugodtan, csak tudd, hogy mit. Nyilván ne zabáld tele magad lefekvés előtt töltött káposztával, de fehérjét pl nyugodtan lehet enni.


Bocsi az off-ért de az emberi butaság már nevetséges

2011. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20:48, "butaság", amit mondasz, nem tudtad, hogy a kalóriák intelligens izék és órájuk meg időérzékük van ;)
2011. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%

látod azt sem tudod mit írsz "izék"

én meg a témában tanulok egyetemen, meglepődnél milyen érveket tudok neked felhozni a 6-7 után nem evés ellen szóval....

tényleg az ilyeneket úgy elküldeném a tanáromhoz egy kis beszélgetésre

2011. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
24%
b.azd meg én állat, oké, lesett, kicsit későn, de sebaj.:D Mentségemre szolgáljon, hogy tételeket bújok és le vagyok zsibbadva :D:D:D
2011. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!