Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik Budapesten a legjobb...

Melyik Budapesten a legjobb cukrászda?

Figyelt kérdés
Hol van a legfinomabb süti, torta?
2009. márc. 9. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a Szamosra szavazok. :)
2009. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Zila
2009. márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szamos cukrászda van több is. Melyik a jó? Ugyanolyanok?
2009. márc. 9. 20:01
 4/6 anonim ***** válasza:
A Szamosokban ugyanaz a kínálat. Több helyen is voltam, szerintem mindegyik jó. És jó az Auguszt is.
2009. márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy melyik a legjobb, az eléggé szubjektív. Mindenhova nem jut el az ember, és a kínálatot sem lehet végigenni, érthető okokból.

De, ha a Váci út eleján sétálok, az ott levő (sajna, a nevét nem tudom) cukiba mindig benézek,mert eszméletlen szép és jó torták vannak. A pontosítás kedvéért, Nyugatinál van, a West enddel szemben, a Kossuth mozi előtt. Kicsi kirakata is van..nem lehet elmenni mellette :)

Ja, és a 4-es, 6-os vili Baros utcai megállójánál van a Kristály cukrászda, ott meg a rácsos szilvás isteni. :)


Üdv!

2009. márc. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én a barátommal mostanában fedeztem fel a Charlotte cukit a Vámház körúton majdnem a Klapkával szemben:) Helyben készülnek a sütik és a kávé fantasztikusan finom!!!!!! A lányok is nagyon kedvesek és a belső design sem utolsó. A weboldal nem valami jó még, állítólag most frissítik. Érdemes!!!!
2010. márc. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!