Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha romlott alapanyagból...

Ha romlott alapanyagból főznek, és bebizonyítom lesz valami?

Figyelt kérdés

Rendeltem kaját, és megettem, és utána rosszul lettem. Ment a hasam, meg hányingerem is volt.És tuti attól az ételtől volt, mert előtte régen nem ettem.

Szerintem valamit bele tettek, ami megromolhatott.

Ha bebizonyítom, hogy nekem romlott ételt hoztak ki, és adtak el, akkor feljelenthetem a céget?


2011. máj. 6. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
És mégis,hogy bizonyítod be???
2011. máj. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megvizsgáltatom laborban.
2011. máj. 6. 19:11
 3/5 anonim válasza:
100%
Te beteg vagy.
2011. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Szerinte teljesen igaza van... Én is tegnap máshol kajáltam (kebaptálat), és ma egész délelőtt hasmenésem volt. Ha be tudod bizonyítani, akkor naná, hogy feljelentheted.
2011. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az nem azt jelenti. En is foztem a ferjemnek, es utana rosszul lett. Pedig en nagyon odafigyelem a higeniara a konyhamban.Biztos, h az en foztomtol, mert nem evett semmit csak azt. Azonban senki masnak sem lett semmi baja a csaladbol. Neki nagyon erzekeny a gyomra.
2011. máj. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!