Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen gyorsan, kevés alapanya...

Milyen gyorsan, kevés alapanyagból készült ételeket tudtok reggelire?

Figyelt kérdés

Iskola előtt csinálnám, tehát úgy 10 perc legyen max.

És ne kelljen hozzá kenyér, mert reggelire nem bírom megenni. A puding pl. jó, de attól hasmenésem van, ezért inkább valami szárazabb legyen.


2010. jan. 23. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hát..szoktam mondjuk sonkába sajtot tekerni, vagy kockasajtot paprikával, mm...vagy pl túróba gyümölcsöket teszek összekeverem és azt viszem...most ennyi jutott az eszembe
2010. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én itthon enném meg. Holnap pl. pogácsát csinálok és az reggel is jó lesz, de elég sok időbe tellik.
2010. jan. 23. 17:39
 3/14 anonim válasza:
100%

Rántotta (nem muszáj hozzá kenyeret enni,mondjuk nem tudom menyire szereted)

Tükortojás..

Virsli..

az a baj h sok mindenhez kell kenyér most igy enyi jutott eszembe

2010. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De reggel az olajosabb kaják sem jók. Akkor nincs valami, amit este megcsinálhatnék és jó lesz reggel is. Lehet több idő is.

Az a baj, hogy 3-ig iskolába vagyok, és addig nem eszek semmit. Csak néha veszek kaját.

2010. jan. 23. 17:43
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyél egy-két banánt reggelire - nem vicc!
2010. jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

műzli példul, vagy pár szelet sajt mézzel, lekvárral. A lényeg, hogy ne üres hassal menj, hanem egyél valamit. Pár falat is már egész jó kezdésnek, aztán 10 körül, ha már jobb a gyomrod vegyél valamit a büfében, vagy vigyél tízórainak valót.

Az kicsit durva, hogy du 3kor eszel elöször, nem lesz jó vége, ha sokáig csinálod.

2010. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Tej zab/gabonapehellyel? Esetleg tejbegriz, vagy suthetsz sutit, lefagyasztod, es reggel csak bedobod a mikroba. Vagy ehetsz banant, az is taplalo.

Most ennyi jutott eszembe.

2010. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi pl este tejberizs csinálunk, amiből ha marad akkor másnap elviszem a suliba, de pl reggelire is finom.
2010. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

5. óta nem eszek semmit ebéd előtt. Most 10.-es vagyok, és emmi bajom, csak a nap végén éhes vagyok, és nem bírok figyelni az órára.

És a kuglóf vagy muffin az jó reggelire?

2010. jan. 23. 17:55
 10/14 anonim válasza:

Tényleg rosszat tesz a gyomornak, ha nem eszel rendesen. (nem most, majd évek múlva, hidd el!)

Nem hiába mondták régen, hogy reggelizz úgy, mint egy király. Ezt tartották a legfontosabb étkezésnek. Igaz, ez ma már nem nagyon állja helyét, leginkább időhiány miatt.

Ilyen esetekben szerintem, ha bírja a gyomrod, egyél gyümölcsöt (alma, banán, ananász, barack, szilva)

vagy joghurtot.

Elvihetsz magaddal mondjuk egy Jó reggelt szeletet, vagy egyél sajtot, felvágottal, vagy hamlettet, ha nem bírod a kenyeret.

Az is jó végső esetben, ha megiszol egy pohár tejet, vagy kakaót.

Stahl Juditnak van egy szakácskönyve: Büntetlen örömök a címe, ebben vannak másnapra elkészíthető kaják. Egész jók szerintem.(képek nélkül itt letölthető: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!