Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen egyszerű és jó reggelit...

Milyen egyszerű és jó reggelit tudnék csinálni a családnak? (5 főre és olcsón)?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 20:33
 1/6 anonim válasza:
100%
Tükörtojás, sült virsli mustárral, vajas pirítós, friss zöldség. Tojás: 300 ft, virsli: 400 ft, vas: 200 ft, pékáru: 300 ft, zöldség: 500 ft. Összesen durván 2000 ft, ez fejenként 400 ft-ra jön ki. Szerintem ez nagyon finom és olcsó.
2011. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
88%
Ja és ezt lehet variálni, pl egy üveg lekvár- ezzel elintézed azt is, aki nem pikáns reggelit kér.
2011. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Georgina Bojana válasza:
100%
Áldozni kell az idődből, de megéri! Óriási melegszendvics választék van. Csak annyit írjál be a keresőbe, hogy www.melegszendvics.hu - s máris "máris ott a megoldás". Mellé jó citromos tea, s indulhat a nap. Hidd el, megéri felkelni. A tudat, hogy telehassal indult a napjuk a szeretteidnek! Megéri, s Neked is! Erre mindig odafigyeltem. Csomagolsz vajaszsömlét, almával, műanyag üvegbe teát, vagy ásványvízet. Néha egy-egy túró rudit, amíg az idő megengedi, mert, hogy melegben nem tanácsos, mert összenyomódik és mindent összeken. Egy férj is tud ám örülni néha-néha egy-egy ilyen édes falatnak! A melegszendvics pedig megúnhatatlan! Jó étvágyat!
2011. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Zabpelyhes süti mikróban


1 alma, 1-2 kispoharas tejföl v kefír, fél p. olaj, 1 p.

cukor minimum, 1 p. zabpehely, 1,5 p. liszt, méz, fél csomag sütőpor.

ízlés szerint egyéb feldarabolt aszalt gyümölcs is mehet bele, esetleg fahéj.


A sütihez valókat összekeverem a feldarabolt

almával egy mikrózható műanyag tálban, berakom a

mikróba 6-7 percre. Akkor jó, ha a közepe is megsült (néha felpuposodik a közepe, főleg ha nagyobb adagot sütök)

melegen-langyosan szét szokták kapkodni, de lefedve sokéig puha marad. Ám ha nincs lefedve, hamar kiszárad.


én muffint is sokat szoktam sütni, nem drága és sokéig friss, könnyű szállítani ezért tízóraira is tökéletes. Mi a sonkás-hagymás- mindenmaradékotbele változtaokat is kedveljük, nem csak az édeset. Én főleg azért szeretem a muffint, mert ha este kisütöm nem reggel viszi az időt, mégis fini...


amúgy nálunk reggelire gyakori kérés a tejbegríz is, meg a különböző kásafélék

2011. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

22.23-as vagyok megint

3-szög szendvics is nagy favorit nálunk

ha más nincs, akkor vajjal+párizsival is jó, a férjem meg is szokta mustározni magának. Nyilván normálisabb sonkafélével finibb (bár drágább is) és a lilahagyma is nagyon feldobja.

2011. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
tojásrántotta.. csak össze kell kutyulni szinte és kész is :D
2011. máj. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!