Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mégis mik ezek a kukacok?

Mégis mik ezek a kukacok?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom.Tegnap vettem a Tescoban egy csomag virslit erre bontom ki és icipici fehér kukacok vannak benne.Egymás mellé sorakozva akár a virslik a vákumban.Mégis mik azok?Miért vannak ott?Annyira picik mint egy bolha vagy még kisebbek.
2011. máj. 9. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom (javítsatok ki ha nem ) nem szabad megenni. Ezek a férgek bejutnak a nyombélbe vékonybélbe vastagbélbe és károkat tesznek . extrém esetekben megnőnek több méteresre is. ezek laposférgek melyek egy kifejlett gazda bélcsatornájában tanyáznak. ezek a példányok aztán megnőnek . tehát sz.tem nem ajánlatos megenni
2011. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!

En a helyedben ott kerdeznem ezt meg, ahol vasaroltam a virslit, aztan majd vissza fizetik az arat!

2011. máj. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves 08:03!Honnan gondolod hogy ez nem történt meg?Gondoltam előbb kitudakolom miért is reklamálok konkrétan..De azok a dögök azért kerülnek oda mert már régi a virsli?
2011. máj. 10. 08:24
 4/8 anonim ***** válasza:
milyen áramerősségü?
2011. máj. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tessék 16:46??:DD
2011. máj. 11. 12:43
 6/8 anonim ***** válasza:

nem jól fejeztem ki magam tehát MILYEN ÁRAMERŐSSÉGÜ!!!

Nem érted ???!!! Ez az elektronkia témakör azt hittem a valid ellenálásu dual huzalokról beszélsz ami köznapi nyelven kukac.

2011. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja bocs elnéztem ez az ételek italok ezerbocs :)
2011. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na azé':)) (2-szer néztem meg hogy jó témakörben vagyok e):))
2011. máj. 12. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!