Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van még olyan rajtam kívül,...

Van még olyan rajtam kívül, aki nem szereti a gombát? Rosszul vagyok a szagától is, amikor fő.

Figyelt kérdés

De a haltól is (halszagtól is, meg konkrétan a máktól is (mákosgubától) rosszul lettem egyszer, azóta soha többet nem ettem.


Ezeken kívül mindent megeszek, még szegény nyuszit is, (bocsi, de tökjó a nyúlhús:-)))


Azért kérdezem, mert olvasom, hogy az egyik legnépszerűbb étel pont a gomba a felnőtt lakosságnál, édességnek meg pont a mák. De a halat is sokan szeretik, ahogy látom, a tescoban nem lehet a halas polchoz meg az akváriumhoz férni sokszor. Annak a környéke is elképesztően büdös számomra. Remélem, nemcsak én vagyok ilyen kis "más" :-)))


2011. máj. 10. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezzel nincs semmi gond.Senki sem szerethet minden ételt:)

persze a gombát meg a halat nagyon szeretem

de pl a spenótot,kelbimbót nem szeretem.Ezeket kivéve mindent megeszek.

2011. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hát senki sem egyforma, ez nem nagy dolog.ha elgondolkodunk azért, hogy az emberek közt hányan esznek és milyen sűrűséggel gombát, mákot vagy halat, rájövünk, hogy nem is annyira népszerűek.


Én sem szeretem gombát, sőt utállom, meg a májat, és a gombás májpörköltet, meg a májas gomba pörköltöt xD.


A mákosgubát én imádom, az természetes hogy a nyuszit esszük.Tényleg aranyos, ha rajtam múlna tartanám háziállatként is.Én még a káposztát bármilyen módon és az állatok belső szerveit nem bírom megenni.


És végül a válasz:Van.

Sokan nem szeretik, én sem,anya sem, szinte egyik osztálytársam sem, de most csak azokat mondtam akiket biztosan tudok.

nem is vagy ,,más" nyugi :)

2011. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

kb egyezik a véleményünk. Párom mindig erőltetné a gombát de fúj.. Halakat, tengeri herkentyűket meg ne is lássak :) én konkrétan se a rákot, csigát :), lazacot semmit nem eszek ami ilyen :)

A mákkal gondom nincs. Helyette utálom a málnát, ribizlit, szőlőt :) És ezeket mind kóstoltam azért utálom őket :)

2011. máj. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 doboszoli ***** válasza:
65%

Most nagyon "bölcs" leszek:

Ízlések, és pofonok....

2011. máj. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én utálom a gombát is meg a halat is!
2012. dec. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!