Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi az a darálthús konzerv?

Mi az a darálthús konzerv?

Figyelt kérdés
Itt olvastam sokszor hogy tegyünk bele darálthús konzervet...
2011. máj. 23. 03:44
 1/6 doboszoli ***** válasza:
83%

Konzervdobozba préselt, akár 50% húsfélét is tartalmazó, analizálhatatlan összetevőkből, némi fűszerből készült anyag.

Bár én nem eszem, de nem szívesen gondolok bele, mi lehet benne.(pl. szeparált baromfihúspép. Brrrrr!)

2011. máj. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Összesepregetnek a húsüzemben, a söpredéket gondosan átválogatják (nehogy 3 grammnál több hús kerüljön bele kilónként) , aztán ledarálják, és konzerválják.


Aztán a gyártók ide írogatnak a gyakorira olyan recepteket, amibe ezt javasolják.

Mert hogy lelkiismeretes épeszű ember nem mondana ilyet, az is biztos.

2011. máj. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Húúú...! Én egyszer vettem, egy ismerős mondta, hogy a pizzás csigába olyat vesz.. Mondanom sem kell, hogy szörnyű..! Annak semmi köze nincsen a húshoz.. Soha többet ilyen szemetet nem veszek. Jó kis darálthús ott szaladgál kint az ólban..., és az igazi darálthúsnak való. :))
2011. máj. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden olyan benne van, amit te magad a saját konyhádban már kidobnál!

Semmi olyat ne vegyél meg, amiről nem látszik egyértelműen, hogy miből készült: mint ez a dobozos darálthús, vagy a panírozott baromfi-termékek, még ide sorolható a párizsi, ill. a virsli is.

A panírozottakból kizárólag a melle-húsát, ill. szárnyát, combját vedd meg, sertésből pedig a panírozott karaj-szeletet.

2011. máj. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor ez az a löncshús-féleség ugye?

2011. máj. 23. 13:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen! A löncshús, a panírozott (darálthús?ból készült cuccok és hasonlók).
2011. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!