Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen egy 'jó' bodzaszörp?

Milyen egy 'jó' bodzaszörp?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 14:13
 1/7 anonim válasza:
Bodza virág illatú, citromosan édeskés ízű, hideg, hűsítő.
2011. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van egy jó receptetek?
2011. jún. 5. 08:47
 3/7 A kérdező kommentje:
További vélemények esetleg? :)
2011. jún. 5. 19:57
 4/7 anonim válasza:

Én az első vagyok.Bocsi nekem nincs anyum szokott csinálni :D

Úgy látom többiek nem nagyon szeretik a bodzaszörpöt xD biztos a sok eső miatt.

Hát igen utána néztem a neten recepteknek, de elég hülyén írja le mindet, anyum meg fejből szokta :D.Hát sok sikert majd adj nekem is :)

2011. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem szaritsd ki a bodzaviragot, igy nem lesz keseru, es sokaig nemromlik ( evekig...:) ) Egy nagy labasba tegyel ugy 4 gerezdet, tegyel bele cukrot, es citromot. Fozogesd, de ne forrald. Idokozben kostolgasd, es igazitsd a te izlesedre:)
2011. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ELobbi vagyok. Ez nem szorp, hanem olyan udito. De ez a legjobb a vilagon.:D (L)
2011. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Főzés nélküli receptet próbáltam. 5 napig kellett sima vízben, cukorban, citromban, citromsavban áztatni a bodzavirágot. 3-4 nap elteltével az egyik üveg tejfehér lett, a másik pedig méz-színű. Ízre az egyik túl édes, a másiknak alig van íze. Nagyon elment a kedvem a bodzaszörp-készítéstől, pedig hatalmas lelkesedéssel láttam neki.
2011. jún. 11. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!