Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ciki az étteremben becsomagolt...

Ciki az étteremben becsomagoltatni a maradékot?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, be szoktuk mi is. Az usa-ból itt volt egy ismerős, ott étterme van, ő is becsomagoltatta a kislányomnak, amit nem bírt megenni.
2009. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
94%
Szerintem egyátalán nem ciki.Én is beszoktam csomagoltatni,csak mindig félek hogy beleköpnek vagy valami.Amugy volt már olyan hogy otthon vettem észre hogy sokkal kevesebbet raktak bele.A következö vendég biztos örült neki :)
2009. márc. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, te azt a kaját kifizetted, miért kéne kidobni pl egy fél pizzát vagy egy szelet rántott húst?
2009. márc. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, csak nem nagyon elterjedt Mo-n. Minta kinosan éreznék magukat, akik becsomagoltatják. Pedig itt nálunk (Usa) ez teljesen bevett szokás. Még a pincér kérdezi meg, hogy becsomagolják-e a maradékot. Először mi is furcsáltuk, de mára teljesen természetes lett. Vágül is te azt az adagot kifizetted, a tiéd. Ha nem birod megenni, akkor jogosan kéred, hogy csomagolják be és hazaviszed. Nem kell emiatt kinosan érezni magadat.
2009. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Nem ciki, van olyan étterem, ahol ezt meg is kérdezik a vendégtől, hogy becsomagolják -e...
2009. márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig becsomagoltatom, és sose éreztették velem, hgoy ez ciki lenne. Sajnálnám otthagyni ami finom volt, csak már nem tudtam megenni. Olyan jó, amikor éjjel ráéhezem és megeszem a maradékot :) Csak akkor nem csomagoltatom be a maradékot, amikor nem volt finom amit ettem.
2009. márc. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondják az előttem szólók: normális helyeken a pincér automatikusan megkérdezi(ha annyi maradt a tányérodon,amivel még érdemes kezdeni valamit)hogy becsomagolja-e.Elvileg kérned se kellene.
2009. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pincér vagyok,és hidd el,szivesen csomagoljuk be,mert ez a bizonyiték,h.izlett,és legalább nem a moslékba megy.Egyet ne mondj,h. a kutyádnak viszed,mert velem volt ilyen szitu,és jószándékból rádobtunk egy jó nagy csontot a csomagba.Majd a vendég kb.1 év múlva,amikor már jobban ismertük egymást,nevetve mesélte,h.ő akarta megenni,csak cikinek érezte,azért mondta,h. a kutyájának lesz.Otthon meg nézte a nagy csontot...
2009. márc. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is el szoktam csomagoltatni a pizzámat! Nem bírok egy egészet megenni, ahhoz meg finom ésdrága, hogy a felét kidobjam!
2009. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem ciki,bár amikor először kértünk ilyet a pincértől,akkor én is zavarban voltam egy kicsit,de most már egyáltalán nem. :)
2009. ápr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!