Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi kenyeret esztek, és mi...

Mennyi kenyeret esztek, és mi mindenhez? Az én párom szinte mindenhez kenyeret eszik. Azt mondja anélkül nem lakik jól!

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
én szinte semmihez sem eszek, úgy pluszba :O ha eszek akkor az ugye szendvics.. heti 1-2 reggeli
2011. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Én csak a friss kenyeret szeretem, azt viszont képes vagyok üresen is megenni. Én is csak kenyérrel lakom igazán jól. Viszont a kolleganőm szinte alig eszik kenyeret, még a felvágottakat is inkább csak úgy üresen eszi meg.
2011. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
én egyáltalán nem eszek kenyeret.
2011. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Az a baj,hogy a kilókat a kenyér miatt szedjük fel főleg. Alattomosan,lassan,de biztosan. Férfiak is!! Nézz meg 40 éves kor körül egy átlag magyar férfit!A legtöbbje elkezdett kövéredni,az csak blabla,hogy a kor miatt van.Ja.Ennyi idő alatt szép lassan a kenyérfogyasztás miatt kigömbölyödnek.(azokban a kultúrákban,ahol nem,vagy alig esznek kenyeret,sokkal kevesebb a kövér.)Péksüteményekre és általában süteményekre is érvényes ez.Nem a zsír és a cukor a fő ellenség,hanem a liszt.
2011. jún. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

reggel eszek két szelet kenyeret szendvicsnek és ennyi

ha az ebéd olyan akkor még ahhoz de az ritka, pl pörkölthöz ha nincs krumpli vagy rizs, paprikáskrumpli, babgulyás, gulyásleves, csirkemell, rántott szeletek, sajt-ha ehhez sincs semmi köret marad a kenyér

vacsira ha bundáskenyér, melegszendvics van akkor értelemszerűen azt eszem, vagy ha reggel tojásrántotta akkor csak 1 szelet kenyér

2011. jún. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

En nagyon sok mindenhez eszek kenyeret. En is ugy vagyok vele, hogyha egy nap nem eszek kenyeret(zsomle, kifli), akkor ehetek akarmenyit, attol fuggetlenul ehes maradok.


Levesekhez, l. bab, gulyas sima feher kenyeret, de a kremlevesekhez piritott kenyerkockakat.

Testakhoz nem eszek, de pl. a lasagnehoz igen.

Reggelit kenyerrel inditom:rantotta, virsli, salata, bundaskenyer.

Ebed: ha leves+ foetel akkor is megeszek utana egy szomlet felvagottal levezeteskent.

Vacsora: muszaj akkor is ennem vmi kenyeres dolgot, kulonben reggel arra ebredek, hogy nagyon korog a gyomrom.


Elhizasrol annyit, hogy en 48 kg vagyok(166 cm).

2011. jún. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Semennyi kenyeret se eszek.
2011. jún. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon ritkán eszem kenyeret.
2011. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem is kenyérfüggő! Fél kg kenyérnek parancsol 1 ültő helyében. Legyen az főzelék vagy valami leves, tök mindegy. A bundás kenyérről nem is beszélek!

Az meg, hogy elhízik szerintem testalkat függvénye is. Én pl. ha pörköltet készítek, 1 kg hús, 1 kg tészta. Ez a mennyiség 2 vacsora és csak este vagyis vacsorára eszik itthon főtt ételt! Mégsem hízik 1 kg sem. Annyira vékony, hogy néha már mondom is neki, azt hiszik, hogy nem főzök. Pedig ha látná valaki, hogy mennyit eszik, el sem hinné!

2011. jún. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!