Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Olcsó, jó szénsav mentes...

Olcsó, jó szénsav mentes ásványvíz?

Figyelt kérdés

Fiamnak szentkirályit veszünk, de az picit drága....eddig a pennyből vettük a mizseit, de az megszűnt, de az jó volt!kb 260 ft volt egy 6os rekesz.

Tudtok valamilyet ajánlani?Ami jó és olcsó?Innék én csap vizet is, csak mifelénk nem ritkán sárga, zavaros a víz...

vagy forraljak csap vizet és hűtsem le?De attól a nitrit-nitrát tartalma megmarad nem?


2011. jún. 6. 10:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2011. jún. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Aldi van felétek? Ott kb. 42 Ft a 1,5 literes mentes/szénsavas víz. Van 2 l-es is, azt hiszem az is 50 Ft alatt van. Szerintem finom, mert nincs íze.

Aquitas Mizse a neve.

2011. jún. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

köszi, van nem messze, kipróbáljuk!:)


azért várok még válaszokat:)

2011. jún. 6. 10:47
 4/20 anonim ***** válasza:
Én a lidl-ben is szoktam venni, ott is 40 ft körül van a másfél literes, valamint még a profis is jó, abból 40-45 ft a másfél literes, 50 ft a 2 literes.
2011. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
köszi neked is:)
2011. jún. 6. 11:04
 6/20 anonim ***** válasza:

Az összes üzletnek van olcsón "saját márkás" vize. Spár, Auchan, Aldi, Lidl, Tesco, Cora, kb olyan árban, mint a Pennys, sőt, egy része azt hiszem ugyanonnan is származik.

Vagy vegyetek ilyen víztisztítós kancsót, bár szerintem csak parasztvakítás, én semmi különbséget nem éreztem, ugyanolyan pocsék volt autána is a víz, de nagyon sokan erre esküsznek. :D A sárgaságot meg általában vas okozza, azt nem tudod kiforralni. :D

2011. jún. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor a spar-ba is elnézek.Ami gyalogútra közel van az a match, de ott katasztrófa a saját márkás víz...nem szeretem az olyan mentes vizet,amiben van kevés bubi...
2011. jún. 6. 11:16
 8/20 anonim ***** válasza:

Penny-nek van még a Kékforrás nevezetű ásványvize.

1,5 L 45 HUF/db, 2 L 55 HU/db, de most a 2 L 45 HUF/db akcióban.

DE nézz utána a honlapukon, hogy az meddig tart még, ha tart.

Szerintem jó ásványvíz, én azt iszom jó ideje (terhesség alatt), és semmi bajom nincs tőle.

2011. jún. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mi is a Mizse vizet vesszük, mert olcsó, és nincs utóíze...
2011. jún. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Teszkó gazdaságos 49Ft másfél liter

Mizse (Ósán) 45Ft másfél liter

Lidli gazdaságos 45Ft másfél liter


Teljesen szarügy, ugyanabból a mosogatócsapból engedik őket, mint a szentkirályit.

2011. jún. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!