Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen reggeliző pelyhet...

Milyen reggeliző pelyhet ajánlotok, amely tejbe rakható, nem kell még külön ízesíteni, finom, egészséges és nem hizlal?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:

gyümölcsös müzli-cukrozatlan

natur zabpehely, búzapehely, mézes tönkölybúzás pehely

2011. jún. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mindegyik Nestlé Fitness termék nagyon finom, tápláló és nincs tele cukorral

a joghurtos még tej nélkül is jó rágcsálnivaló

2011. jún. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát... a Nestlében pont hogy annyi kalória van, mintha megennél egy szendvicset. Csak az még hasznos is lenne, nem úgy, mint ezek a fittness-wellnes szarságok.
2011. jún. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ennek fényében alakul majd a későbbiekben a reggelim.
2011. jún. 10. 13:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a cerbona műzlijét szeretem, abból is a kókuszosat és az almásat.

:)

2011. jún. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyik sem jó, a zabkorpán kívül , mindebn annyi szénhidrát van, mintha megennél egy fehérkenyeres szendvicset 2db-ot, 100 grammban általában 52-68 gramm szénhidrát.Csak hogy lásd a viszonyítást, a lisztben 100 grammban 74 gramm, a teljes kiőrlésű lisztben 63 gramm a szénhidrát.

És ráadásul ezek hirtelen emelik meg a vércukrot és hirtelen is fog majd leesni , amitől éhesebb leszel 2 óra múlva, mint reggel voltál.

Jó reggelit akarsz?

2 vékony szelet teljes kiőrlésű tönkölybúza kenyér, jól megpakolva, ebben kb. 20 gramm lesz a szénhidrát, viszont ez szinten tartja a vércukrodat kb 4 óráig, rengeted hosszan tartó energiát ad majd.

Jó tanács volt.

2011. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát én azért nem vagyok megszállott, és nem is a fogyókúra rovatban volt, szóval megfizethetőbbet javaslok. :D

Sima müzli, amiben zabpehely meg hasonló izék vannak, de semmi fuffasztott, színes (én Winny-st szoktam venni, teljesen jó), aszalt gyümölcs, mazsola, mogyoró, és máris van íze is, az emésztésnek jót tesz, és azért normális körülmények között nem ettól leszel 200 kiló, hanem a cukros brióstól, meg 6 vacak szendvicstől. :D

Igazából elég gyakran ez a reggelim, és 50kiló fölött még sose voltam, ha ez meggyőz valamennyire.

Persze ha van időd türelmed pénzed az előző által leírt szedvicsre, teljesen jó az is, de szerintem kicsit macerás és még az íze sem győzött meg. :D

2011. jún. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!