Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan álljak le ezzel?...

Hogyan álljak le ezzel? (tudom, rövid kérdés, bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Nutellás kenyérrel kezdtem, de a . után már csak a nutellát majszolgatom. Most bontottam meg az üveget, és mindjárt elfogy! Helpmííí!


Nincs csokim, messze a párom, tökre impotens és depis vagyok. Mi másból nyerhetek még, MÉGMÉGMÉG endorfint?


2011. jún. 10. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Maszturábálj!
2011. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Impotensen és depisen marha izgi lesz...
2011. jún. 10. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:
állatoktól..az állatsimogatás rengeteget segít..ezt használják terápián is..
2011. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát... keress fel egy orvost. Azért ebben nem akarom tudni mennyi cukor és káros izé volt, a kalóriákat inkább meg sem említem, azért nem igazán tesz jót a szervezetnek.

Endorfint? Mozogj! Mennyivel egészségesebb és rá fogsz jönni, hogy attól is jó kedved lesz. Tűzz ki egy célt, annyit lefutsz, aztán ha sikerül ott lesz benned az érzés, hogy meg tudtad csinálni. Hallgass zenét. Alkoss valamit. Esetleg hívd fel a párod és beszélgessetek.

2011. jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úszás, futás, sok mozgás szabad levegőn! Ha van, kimégy a kertbe egy kicsit kapirgálni a növényeket, megcsinosítani a virágokat. Ha nincs, mert nagyobb városban élsz, kerüld meg a háztömböt és az emeletre a lépcsőn futva menj fel, ne lifttel!
2011. jún. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!