Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit készítsek belőle? (tudom,...

Mit készítsek belőle? (tudom, hogy rövid a kérdés)

Figyelt kérdés
Nagyon sok mogyorónk termett az idén. Egy nagy papírtáska félig van vele úgy, hogy nincs még feltörve. Nem tudom, hogy mit csináljak vele. Törjem fel, és be a fagyasztóba? Nem lehetne pár kg-t eladni valahová? Ennyit ha megeszek, leszek vagy 100kg...pedig szeretem. Valami ötlet? Amúgy erdei mogyoróról van szó, nem földiről. :))
2011. szept. 20. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem le lehet adni,cukrászdáknak pl. de ami megmarad te is csinálhatsz belőle finom sütiket,mogyoróvajat,le is lehet fagyasztani igen. :)
2011. szept. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
igen, a cukrászdák örömmel kapnak utána, persze megpucolva. árat nem tudok, inkább érdeklődj, be ne csapjanak.
2011. szept. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi!


Tavalyelőtt próbáltam a cukrászdát helyben. Mindenhol 6000Ft kg-ja, tehát kb 10 dkg 600 Ft. Nekem 10 kg-ért adtak 6000Ft-ot, úgyhogy soha többet nem adok cukrászdának! Legalábbis a városomban. Feltörve kellett nekik, egyben, tehát amelyik ketté tört, már nem vették át. Nagyon nehéz úgy feltörni, higgyétek el!

Valami jobb kellene. Talán hirdetést adjak fel? Megvenné valaki?

2011. szept. 20. 12:36
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Ez is egy nagyon jó ötlet,tudok erre egy nagyon jó oldit! :)
2011. szept. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg piacon eladni a felesleget, törve vagy töretlenül is próbálhatod, szerintem ott így is úgyis megveszik.
2011. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mogyoróvaj házilag?

[link]

2011. szept. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

vagy mogyorókrém házilag?

[link]

2011. szept. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!