Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék fogyni? (kérdés...

Hogy tudnék fogyni? (kérdés túl rövid)

Figyelt kérdés

18/F vagyok.

Sajnos időm nincs a tanulás mellett a sportra, viszont testalkatilag olyan vagyok hogy már a +1 kiló is meglátszik rajtam.

181 cm magas vagyok 65 kilóval. Én legalábbis úgy vettem észre hogy kezd egy kis pocakom kialakulni (téll nem nagy). Szeretnék lefogyni kb 60-ra, mert voltam már 56 is.


Mit ajánlotok? Mindennap gyalog járok suliba és haza.


2011. szept. 8. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:

találj időt sportolásra, adataid alapján nem kövér, hanem sovány, de plöttyedt vagy, azon meg a sport fog segíteni...


gondolom van 2 tesiórád, az már eleve 2*35-40 perc sport a héten, még beiktatsz 2-3*1 óra futást mondjuk és jó lesz


nem mellesleg, ha sportolsz, akkor a tanulás is jobban fog menni

2011. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

plöttyett ....-.- xD


Amúgy azért mondtam h nincs időm a sulis tesin kívül mert különórákra is járok stb hogy az érettségi jó legyen majd.


+-ba mindíg gyalog járok mindenhova és próbálok minél kevesebbet enni.


De a plöttyett az mit takar? (mert így első hallásra nem valami szép szó.....)

2011. szept. 8. 22:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Egészséges táplálkozás, plusz akár otthon is tudsz hasformáló gyakorlatokat végezni. Tölts le videót az internetről. Ha csak napi fél órát tudsz rászánni már az is elég. Esetleg iskolába járj biciklivel amíg jó idő van.

Sok szerencsét!

19L

2011. szept. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hasformálás otthon...jó ötlet !

Esetleg 100 felülés naponta? Vagy mit javasolsz?

Mennyi idő múlva keletkezik látható eredmény?

2011. szept. 9. 07:09
 5/5 anonim ***** válasza:

tegnap 22:40 vagyok.

Szia!

Felülés az jó. Más nekem sem jut eszembe, de biztos találsz majd az interneten számodra megfelelő gyakorlatokat.

2011. szept. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!