Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen gyümölcsökből lehet...

Milyen gyümölcsökből lehet turmixot készíteni?

Figyelt kérdés
Én banánból szoktam, meg eperből, miből lehet még?
2011. jún. 12. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
bármilyenből
2011. jún. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyanokból, hogy alma vagy citusgyümölcsök nem szoktam, mert a narancsnak pl. kifacsarom a levét és rostosan sokkal élvezetesebb, az almát meg berakom a gyümölcscentrifugába. Mangó, eper, banán, málna, erdei gyümik, ananász. Ált. ezekből szoktam, ha tejes alapú és egy kis mézzel szoktam ízesíteni, vagy müzlire, gabonapehelyre ráöntöm és bekanalazom, de magában meginni is fini. Vagy tej helyet pl. kifacsarom egy pár narancs levét és az az alaplé.
2011. jún. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
cseresznyéből lehet?
2011. jún. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a szállodában ahol dolgoztam sárgadinnyéből csináltuk. Nem vagyok nagy sárgadinnye rajongó, de ez nagyon finom volt! Egyszer mikor nem volt dinnye és banánból kapták egy törzsvendég gyerekei, nagyon csalódottak voltak. Pedig eleinte nem akarták megkóstolni a dinnyéset.
2011. jún. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
paradicsomot próbáld mert ugye köztudott hogy az gyümölcs.
2011. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!