Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért olyan rohadt nehéz...

Miért olyan rohadt nehéz sima, szálas fekete teafűhöz hozzájutni?

Figyelt kérdés

Ami nem Earl Grey.


Az élelmiszerboltokban csak Earl Grey van szálas. Teaboltban se nagyon van, ma kettőben voltam, mindenhol csak keverékek voltak, natúr fekete teafű sehol.


2011. jún. 30. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
valamilyen keleti fűszeresnél próbálkoztál már? én ott láttam nem is olyan régen
2011. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tetro ***** válasza:
milyen típusú teát keresel? szerintem nem nagyon van olyan amit Budapesten ne lehetne beszerezni...
2011. jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, csak éppen nem ott lakom, hanem Békés megyében.
2011. jún. 30. 21:55
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van pl. egy. Egyébként csak beírtam a google-ba, hogy "fekete tea szálas"

2011. jún. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, csak én titokban szeretnék venni, és ha rendelek, akkor az egész család tudni fogja.


Azért lett volna jó olyan bolt, ahol magam tudom megvenni. Meg a kérdésem főleg azt boncolgatja, hogy miért ilyen nehéz venni? Nem azt, hogy hol van.

2011. júl. 1. 08:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyilván mivel jóval drágább a filteres teánál, kisebb rá a kereslet is, ezért kevesebb helyen lehet kapni.

Ha titokban akarod, beszéld meg valamelyik barátoddal, barátnőddel, hogy odaadod neki a pénzt, és az ő címét adjátok meg a kiszállításhoz. Vagy kérd a szállítást a munkahelyedre! Én is így szoktam, ha pl. karácsonyi meglepetést rendelek a családban valakinek.

2011. júl. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!