Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Első sörözésem lenne ma....

Első sörözésem lenne ma. Mennyire "rúghatok"be a narancsos sörtől? 17/L

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 10:11
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
A gyümölcsös söröknek alacsony az alkoholtartalma (1,5-2%), míg a "rendesnek" 4,5-5%. Tehát jobban bírod a gyümölcsöst, mint a simát... Emellett egyél előtte normálisan, sőt sörözés közben is mogyorót, ropit, és akkor semmi gond nem lesz!!!
2011. júl. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
84%

Ó,én kérek elnézést Te bevarrt seggű discokirálynő,hogy nem érted a szlenget.


1. Nem járok discoba,mert rosszul vagyok ezektől a nyomorult divatb.zi kis luvnyáktól,akik azért néznek le valakit,mert nem ugyanolyan mint ők. Nem tudom ital terén mi a divat a discoban(gondolom az amire meg tudod magad hívatni),de te csak fogyaszd azt.


2. Ha korsóval járnék discoba,sem lenne semmi közöd hozzá,hogy miért iszom sört...,ahogyan ahhoz sincs,hogy a kérdező miért éppen azt fog inni. :)


26/N

2011. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%

nekem meg azért nincs igazam, mert 6-7 korsó sör kell...:D

amúgy tényleg nem szégyen ha egy lány sörözik!

f20

2011. júl. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
77%

10:22-es válaszoló iszonyatosan buta tyúk lehetsz tényleg! :D Semmi ciki nincs abban,ha egy nő sörözik,sőt szerintem még vagány is,és mindenesetre szebb látvány is,mint felespohárral a kezében látni.


Kérdező,ha megiszol mondjuk 2 üveg/doboz ilyen sört,és nem szoktál alkoholt fogyasztani,akkor már azt is érezni fogod egy kicsit,de nem leszel tőle berúgva.


29/F

2011. júl. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
3%
bár...a kocsmában tényleg az a menő ha a csaj büfögi felfelé a sört....hmmm......télleg menő meg izgi :P:....
2011. júl. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
Honnan veszitek hogy még soha se ivott alkoholt?Azt írta hogy az első sörözése,nem azt hogy soha nem ivott még alkoholt.
2011. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
64%
maradjunk annyiban hogy gyökér vagy!
2011. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
0%
de még igyis előtted álltam a sorban mikor az észt osztották....gyökér meg az aki mondja ;)...
2011. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
22%
látom a kultúra nálad is megmutatkozott :))) attól mert diszkóba járok nem veszek mindig más f*szt a számba..sőt elitélem ezt..dehát ezzel magadat mutattad be :) menj és kocsmázzál...a magadfajtákból lesznek az alkoholisták:)) szép élet vár rád előre látom....sőt még festeni sem szoktam magamat...erről ennyit...;)
2011. júl. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
jah igen és elárulom már nem tizenéves vagyok ;)
2011. júl. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!