Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen a tökéletes reggelid? =)

Milyen a tökéletes reggelid? =)

Figyelt kérdés
Körülmények és maga a reggelid. =) Köszi
2011. aug. 5. 22:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

kikászálódok az ágyból, elmegyek wc-re, veszek egy 1-2parit, paprikát, ubrokát, megmosom, szépen felszeletem őket és tányérra teszem

közben előveszek korpás kenyeret 3 szeletet, 2sz csirkemell 1 szelet sajt

leülök és az újságom mellett megreggelizem

közben melegítem a citromos teám

utána megyek vissza az ágyba:)

2011. aug. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Felkelek, kimegyek egy 20-30 percre tévét nézni majd bekapcsolom a gépemet, és elkezdek reggelizni: 1 tejeskávé vagy tea 2-3 karé szendvics, paradicsommal paprikával megreggelizés után felöltözök netezek egy kicsit vagy tévézek és indul a napom!
2011. aug. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Felkelek, mosdás, sütőt begyújtom, belerakom az előre elkészített lefagyasztott saját készítésű croissantomat, közben lefő a kávé, kimegyek a teraszra, elszívok egy cigit, kávézok, felkel a gyerek, megmosdatom, asztalhoz ülünk és tejjel folyóssá tett ház gyümölcsjoghurtot eszünk a csokis crossanthoz. Oké, az álomreggelimben apa is mellettünk ül, aki nem szokott reggelizni...és az álomreggelimben a gyerekem nem visít mikor az etetőszékbe ültetem, és megeszi amit elé teszek. :D:D

De a link se rossz, ott én is el tudnám képzelni a reggelit. :D

2011. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
banán, kávé, banán, kávé, zabkeksz
2011. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

ahogy ezt olvasom megéheztem :D

nekem...hmm...kukoricapehely vagy nestlé fitness :D

2011. aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Arra kelek hogy Párom indul melózni :S

Ugyanis mindig lop egy puszit :D

Mielőtt elmegy, itt van közvetlen a szomszédunkban a pékség hozza a forró kenyeret. :D


Aztán bekapcsolom a tv-t megvárom míg a Fiam felébred ez kb 7-fél 8 körül van, aztán kimegyünk a konyhába levágok 1-1 szelet császár szalonnát, megsütöm de nem kopogósra csak hogy éppen átsüljön.

Aztán 1-1 tojásból csinálok tükörtojást először az egyik felét sütöm megsózom a sárgáját és utána szépen átfordítom (pofával lefelé süljön) csak egy 10-15 másodpercig hogy még a sárgája folyós legyen...


A legtökéletesebb reggelink most volt 1 év után először volt itthon párom szombat vasárnap, így most én mentem 7kor a forró kenyérért, mire kinyitották a szemüket már a kaja is kész volt.

Én teával Párom és Fiam Multis (narancsos) cappyvel.


Párom meg kérdezte, hogy Ti mindig ilyet szoktatok reggelizni? :S Szegény 1 éve nem evett már velünk... Csak vacsizni... Ha sikerül, de az se mindig!

2011. aug. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
korpás kenyérből két szelet,rá maragarin,sonka,paprika,vagy ubi:) mellé paradicsom és 1 szelet csoki ásványvízzel..vagy tojásrántotta friss ropogós kenyérrel és paradicsommal:D vagy sültpaparika zsírral készítve...:D
2011. aug. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!