Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet Budapesten óriás...

Hol lehet Budapesten óriás hamburgert kapni?

Figyelt kérdés
Mi a hely címe és mekkora a hamburger kb mennyibe kerül? Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 12. 13:24
 1/6 anonim válasza:

KFC - Grander :D

A legfinomabb és a legnagyobb szendvics amit valaha ettem!

ha simán a szendicset veszed akk asszem 800 ft, de ha menübe akk 1400 de megéri me kapsz közepes krumplit és végtelen piát! :D


[link]

2011. aug. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

A Móricz Zsigmond körtéren találod, mi már jártunk ott a párommal, bátran ajánlom mindenkinek. :) A legnagyobb burgerek is 1000Ft körül vannak, és szerintem megérik az árukat.

2011. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Marika néni kávézója:) a Ferenc körúttól nem messze van, régebben voltam már, olyan 800-1200ft körül vannak a hamburgerek, és tényleg nagyon nagyok és finik:)

[link] itt az étlapon elolvashatod h milyenek vannak

[link]

2011. aug. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a szigeten ettem valami jugoslavian food nevű boltban valami extrém nevű kaját. igen gyorskaja volt, jáárt hozzá egy legalább 20-25 centis zsömle, és egy ugyanakkora tűzön sütött hús, és pakolhattál bele annyi szószt meg kraftot amennyit akarsz. na attól hanyattdobtam magam. amúgy burger kingben dolgozok, és minden egy rakat fos. igazi hamburger.. hát nem is tudom. legutoljára talán valahol a balatonon ettem olyat... 10éve.
2011. aug. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:-D
2011. aug. 25. 23:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyan nem óriás, de elég nagy hamburger..

A Fogarasi és a Nagy Lajos sarkán, a megállóban lehet kapni. Van egy gyrosz, hamburger büfé és ott. 600 ft egy hamburger, extrákkal stb azt hiszem max 900. Friss és finom is. Olyan 20 cm szerintem simán van a hamburgerzsemle..

2011. nov. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!