Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 db palacsintát mennyi...

1 db palacsintát mennyi ugrálókötéllel lehet "megsemmisíteni" a gyomrodban? A marhahúsleves és 1db palacsinta hízlaló ebédnek számít?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 08:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

azt tudod, hogy nem a kötél ugrál? :DDDD


egyébként 37 db ugrókötél a megoldás?

2010. szept. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ebreszto!!!

Te meg fiatal vagy es etkezz egeszsegesen, mivel a szervezetednek erre szuksege van.

Nagyon finom az ebeded, meg buktat is ehetsz melle es nem fogsz elhizni.

De mindettol fuggetlenul, mozogjal, mert az nagyon fontos!

2010. szept. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Akkor ez nem számít hízlaló ebédnek?

Kb mennyi kalória van benne ?

2010. szept. 4. 08:57
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mikor értitek már meg hogy mindent lehet enni csak keveset?

egy palancsintatol nem lesz semmi bajod.

2010. szept. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

És a marhahúsleves?

Az hízlal?

2010. szept. 4. 09:12
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
pff keveset. Elég lenne ha nem azt számolgatnátok, hogy emnnyi ugrálással jön le ez a kaja, hanem felálltok a géptől és sportoltok. Nem muszáj futni, én például kerékpárral járok dolgozni, heti 3 edzőterem és 2x úszás mert szeretem ezeket csinálni 30 éves fejjel. Ha kínnak fogod fel a mozgást soha az életben em kezded el. Én körülbelül a fehérje és vitaminbevitelemre figyelek, de nem kezdek el a gyorséttermek elött szenvedni ha kajálni akarok. Bemegyek és eszek. Megnéznék pár ilyen én szenny kajákat sose eszek emberkét, hogy néz ki. Én büszke vagyok arra, hogy így nézek ki. Lehet jobb az egészséges de nem agyalok azon ha jót akarok enni.(főleg a magyar konyha esetébe IMÁDOM:))Szóval a lényeg keress olyan sportot amit szeretsz é szívesen mész.
2010. szept. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik.
2010. szept. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Na szóval...

Ha eszem ma marhahúslevest és 1 db palacsintát ebédre akkor azzal nem hízom meg ha este húsz percet tornázom és ugrálókötelezek?

2010. szept. 4. 09:23
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Erről nem lehet ugrókötelezni, ez elég soványka ebéd.

Hús is lesz a levesben? Egyél legalább egy tenyérnyi húst, és egy maréknyi zöldséget!Utána ehetsz egy-két palacsintát. Házi lekvárral, túróval, vagy dióval értékesebb, mint kakaóval.

Enned kell, a testednek sok, és változatos tápanyagra van szüksége.

Ha fogyózni akarsz, akkor kevesebb tésztát szedj a levesbe, és több zöldséget!Kérd a palacsintádat (legközelebb) teljes kiőrlésű lisztből! A túróba cukor helyett mézet, vagy inkább csak mazsolát és citromhéjat tegyél. Meg lehet szeretni.

Egy ebédtől se hízni, s efogyni nem fogsz. Ha egyáltalán nem ebédelsz ma, attól nem leszel sovány, és ha 20 palacsintát eszel, attól nem leszel kövér.

Sovány vagy kövér úgy leszel, ha hónapokig túl sokat vagy túl keveset eszel. Mindkét állapot veszélyes.

A cél az, hogy normál testalkatod legyen. Ezt úgy éred el, ha naponta többször eszel kisebb adagokat. Reggel többet, délután, este már alig.

Sok zöldséget, sok husit, tejterméket. Gabonából, lisztből teljes kiőrlésűt.

Fehérlisztet, cukrot nagyon keveset, csak néha.

Zsírt, szalonnát, vajat mértékkel.

Gyümölcsöt sokat.

Sok tiszta vizet iszol.

És naponta kell sportolni, mozogni.

Egy ebéd nem oszt, nem szoroz.

Szerintem egy rendes ebéd egy tányér leves hússal zöldséggel, és három palacsinta. Ez olyan mértékletes ebéd.Túrókrémes palacsinta. 200 Kcal ízes palacsinta. 309 kcal 1 tányér marhahúsleves 240 kcal.

Ha koplalni kezd valaki, akkor fura mód hízni kezd előbb.

2010. szept. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egy tányér kiadós leves( betéttel) 3 palacsinta, és 50 ugrás.
2010. szept. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!