Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Amikor valaki olyasmit kérdez,...

Amikor valaki olyasmit kérdez, hogy pl mennyi tejet tegyen a teába, miért jönnek egy csomóan, akik azt írják, hogy ne tegyen, mert hasmenése lesz?

Figyelt kérdés
Ez csak egy példa. Én például azt írtam, hogy az Ouzot grapefruitlével iszom, és itt is jöttek a hasmenős válaszolók.
2011. aug. 26. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Kutya legyek ha értem mi a problémád.
2011. aug. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én sem értem pontosan a kérdést. Amúgy a teához nyugodtan rakhatsz tejet, sokan úgy isszák. Sok embernek erős a gyomra, azt is figyelembe kell venni.
2011. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Mert sokaknak az a véleménye, hogy amit ök nem szoktak együtt enni/inni, attól mindenki feltétlen hasmenést/gyomorrontást kap. A legtöbb régebbi ilyesmi is csak babona, semmi alapja sincs. (pl. gyümölcsre nem szabad tejet inni - de a gyümölcsturmixtól semmi baja sem lesz az embernek)
2011. aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
ja mint nagyanyámék: mindenhez kenyeret kell enni kulonben hasmenésed lesz :D
2011. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!