Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kovászolni való fürtös uborkát...

Kovászolni való fürtös uborkát - friss állapotban- szupermarketekben egész évben lehet kapni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nyáron van a szezonja, meg alapvetően pont emiatt tartósítják télire, de ugye pl. már kígyóuborkát is lehet télen venni. A fürtös uborkával is így van?
2011. aug. 28. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, annak csak nyáron van szezonja.
2011. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is csak a kígyóuborkát szoktam látni télen, kovinak valót nem. Hol is kovászolnám? Kint a hidegben? Vagy a radiátor mellett?
2011. aug. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sárkányfűárús ***** válasza:
Nemigen.De ha lehetne is kapni szezonon kívül akkor sem ugyanaz az íze az üvegházinak,mint annak amit a kertből,természetes körülményekből szedsz le!:)
2011. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a fürtös uborka,akárcsak a kígyó, nem alkalmasak kovászosnak.a fürtösnek pl ehetetlenül kemény a héja.kovászolni az eltenni való uborka nagyobbacska 12-14 centis példányait szokták kiválogatni.
2011. aug. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok.ha téli kovászolásban gondolgodsz, vannak

kovászosuborka receptek télire.én ugyan még nem próbáltam

de lehet, hogy egy-két üveggel teszek el, mert nagyon szeretjük.

2011. aug. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!