Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért ilyen népszerű világszer...

Miért ilyen népszerű világszerte a McDonalds?

Figyelt kérdés

Most nem arról van szó hogy egészségtelen-e vagy nem, mert más dolog is ugyanúgy egészségtelen stb.


Én is szeretem a McDonalds-ot bár az igaz hogy ha évente 1-szer elmegyek vagy még annyiszor se....

De világszerte miért ilyen népszerű a McDonalds hogy szinte a világ összes országában megtalálható? (majdnem mindben)


Most szintén lehet azt mondani h marhára egészségtelen, de akkor a KFC a BurgerKing meg stb is azok. Én vhol azt hallottam hogy azért mondják a McDonalds nagyon egészségtelennek mert világszerte népszerű és más gyorséttermek nem rendelkeznek ekkora bevétellel.



Mi a véleményed a McDonaldsról ??

Miért ilyen népszerű?


2011. szept. 5. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó az imidzse, találóan reklámoz, fogékony a célcsoportja és jól van összeállítva a terméklistája.


A marketingjét egyértelműen érdemes tanulmányozni.

2011. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Mert finom, gyorsan hozzájutsz, és az egész világon hódít! De attól még hulladék az egész! :)
2011. szept. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert az emberek ragaszkodnak a megszokott dolgokhoz. :)


A nagy sárga M jó közelítéssel ugyanazt kínálja dél-Kaliforniában, Budapesten vagy Ausztráliában. Mivel nem szoktam járni belülről annyira nem ismerősek ezek a helyek, de gondolom belül is hasonlóan alakítják ki, ugyanilyen céllal.


Ha megnézed a kék-fehér-piros áruházakat, azok is egyformák, azért hogyha bemész az otthonodtól 250 km-re hozzájuk, akkor se érezd úgy mintha egy másik világba csöppentél volna, hanem otthonosan mozogj, tudd mi hol van és minél többet vásárolj.


Ügyes népek ám ezek, bár a korábban felhalmozott komoly tőkéjük nélkül nem lehetne ezt ilyen mértékben megvalósítani.

2011. szept. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Hát azért Indiába nem fogsz marhahúsos hambit kapni mint ahogy a muzulmánok sem eszik a sertést.

De igaz mindenhol közel azonos nem sok váratlan dolog fog érni és isteni finom is még ha egészségtelen is.

2011. szept. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
Mert finom!! Basszus ilyen kérdést?? Most komolyan te mért eszed?? HÁt azért mert finom!!!! Ha szar lenne nem enné senki, de hát nem az!! :DDDDD
2012. jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
33%
Mert a 'menők' , meg akinek van pénze egy fél hamburgerre az odajár ! Lehet , hogy hülyeség , de Keszthelyen a salátabárban , 500 forintért már válogatni lehet , és jól is lehet lakni belőle ! Nagyon finom ! És nem csak sajt meg hús van benne , hanem zöldség is !!
2012. nov. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
7%
yo
2016. febr. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!