Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen étkezési lehetőségek...

Milyen étkezési lehetőségek vannak az ELTE Lágymányosi Campus közelében?

Figyelt kérdés
Gondolok itt menzára, étteremre, melegszendvicses helyre egyaránt.
2011. szept. 6. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Északi tömbben meleg büfé, Kocka büfé
2011. szept. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Az északi tömbös büfét nem ajánlom, mert drága, a választék is kevés, és mennyiségileg se elég!


Én inkább azt javaslom indulj el gyalogosan a Móricz Zsigmond körtér felé, még a Budai úton ott lesz a Ruyi kínai gyorsétterem. Nagyon jó kajákat adnak, nem csoda, hogy dél körül gyakorlatilag tömve van! Pár száz forintból meg tudsz ebédelni.


Ha elsétálsz (vagy villamosozol 6ossal két megálló) a Móricz Zsigmond körtérre, akkor pedig találsz KFC-t, McDonaldsot, gyrosost is! HA jól emlékszem a gyrosos pl diákoknak kedvezményt ad, a mekiben pedig mindig van valami pár százas ajánlat, amivel ki lehet húzni már estig.

Szintén a Móriczon több pékséget is találsz, párszor ezekkel is jól lehet lakni.

Aztán még tudom ajánlani a közelben 4-es villamossal(2 megálló) a fehérvári utat. Bemész az Alle nevű plázába, és az emeleten van mindenféle kajálda, ott is lehet enni (drágábban jössz ki, mintha a Móriczra mennél)

Harmadik verzió - ez a legolcsóbb, amúgy nem rossz, de sok mindenkinek nem fűlik hozzá a foga 4-es, 6-os vilivel egy megálló pesti oldalra, és leszálsz a Boráros téren. Lemész az aluljáróba, és mindenféle kajálda van (tudsz venni pizzaszeleteket, gyrost, hamburgert, péksütit stb...) Kicsit brutál lesz, mert teli van a boráros aluljárója csövessel és alkoholistával, de neked csak a kajádat kell megvenni, utána már eheted valamelyik parkan, a duna parton vagy akárhol.


Aztán tavasszal a zp-nek is volt menzája, nem tudom ez most ősszel meg lesz e, főleg, hogy úgy hallottam a zp-t be akarják zárni, de ez is megér egy próbát, elég jó áraik vannak, de ott még nem ettem.

2011. szept. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kiegészítés: Infoparkban is lehet.(:
2011. szept. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!