Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A virslihez kell olajat is...

A virslihez kell olajat is használni? Ezt azért kérdezem mert külföldön vagyok, nincs receptkönyvem, s eddig csak egy tésztát csináltam. Vagyis nem nagyon főztem eddig. S most rákényszerültem.

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ, hogy mit szeretnél a virslivel kezdeni. Főtt virslihez semmiképpen se használj, nincs értelme, hagymás sült virslikarikákhoz egy kicsit és teflonban süst, nagyon finom lesz :) Kérdezz és válaszolok!
2011. márc. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a hagymás sült virsli hogyan, milyen virsliből készül? Jól hangzik!
2011. márc. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Én ha sültkrumpli mellé akarok virslit enni, akkor nem vizbe főzöm, hanem lehúzom a bőrét (ha műanyag) és pár percre a forró olajba dobom - úgy is nagyon finom :)
2011. márc. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

főzni vízben, sütni zsiradékban,persze műanyaghéj nélkül.

ha egészben sütöd ferdén finoman vagdald be, szépen kinyílik és pirosra sül.oda-vissza is lehet vagdalni, akkor szép recés lesz, nagyon guszta bármelyik.persze karikára vágva is megsütheted.

és tényleg kérdezz bátran segítünk szívesen.

2011. márc. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ha sütni akarom, akkor hosszában 3 csíkban "vágom fel" és úgy sütöm. Ezzel elkerülöm, hogy esetleg egy mélyebben sikerült vágás nyomán eltörjön sütés közben.


Kérdezz bátran, bármi gondod van, sok tapasztalt háziasszony van közöttünk!

2011. márc. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!