Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy szokhatnék le a kóláról?

Hogy szokhatnék le a kóláról?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülye kérdés, de egyszerűen egy napnál többet nem bírok ki nélküle! Szinte már függő vagyok és egyre jobban hízok is! Van vmi hatásos módszer azon kívül hogy : "Holnaptól egy kortyot se igyál!"? Próbáltam már leszokni de nem ment, mert rossz érzés volt bennem ha nem ihattam!!! Ha meg épp nem iszom mert pont leszokni próbálok, akkor fekete teát iszom de mivel a kólába rengeteg a cukor, így nem tudom megálni hogy ne tegyek egy bögre teába legalább 5(!!!) kiskanál cukrot!!!
2011. szept. 8. 23:01
 1/7 greeen ***** válasza:
mennyi idős vagy? korod magasság ill súly?sportolsz valamit?
2011. szept. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, pl. igyál light/ zero kólát.
2011. szept. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én éppen így vagyok, sőt,bizonyos ételekhez is kizárólag kóla illik nálam...sajnos:((((((
2011. szept. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne azonnal akarj leszokni, hanem fokozatosan.

Először is ha pl. napi 1 liter kólát megiszol, akkor holnaptól igyál meg 1-2 napon keresztül mondjuk csak 8-9 decit, és mellé igyál meg 1-2 pohár hideg vizet. Újabb napok elteltével még néhány deciliterrel csökkents a kóla, és növeld a megivott víz mennyiségét. Kólaivás után közvetlenül idd meg a vizet. Ha betartod ezt a mennyiséget, akkor 1-2 hét múlva napi 1-2dl kólánál többet nem fogsz meginni, és ez szerintem lényegesen kevesebb, mintha literszámra innád azt az egyébként rendkívül egészségtelen, káros, cukros vackot.

2011. szept. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

hígítsd fel vízzel.

először csak kb. 2 deci víz egy liter kólához, aztán kicsit több, a végén már nem is fogod szeretni, mert alig lesz kólaíze.

és vegyél light kólát.

2011. szept. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél többet, akkor tuti nem fogod meginni.
2011. szept. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a kóláról kell leszokni hanem a vásárlásáról és többé nem lesz gond vele.
2011. szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!