Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan szokhatnék le a testépí...

Hogyan szokhatnék le a testépítésről? :D

Figyelt kérdés
3 éve már, hogy elkezdtem edzeni, mert olyan vékony voltam, hogy egyszerűen ettől az önbizalmam a nullán volt.Azóta már szépen felpakoltam izmot, viszont azt veszem észre, hogy semmi sem elég. Egyre több és több kell, pedig már jóval izmosabb vagyok egy átlag embernél ill. az eredeti tervemnél. Jelenleg egyetem mellett diákmunkázok, és most olyan időszakban vagyok, hogy sok mindenre kéne pénz, én mégis "elszóróm" mindenféle kiegészítőre stb. Tudom, hogy mennyi minden másra is elkölthetném azt a pénzt és milyen jó is lenne úgy, viszont egyszerűen nem tudok leállni. Szerintem ez azért van, mert nem tudok megbékélni magammal, még mindig önbizalomhiányom van, amit részben ezzel akarok tudat alatt kompenzálni. Nem is érdekelne, ha számolatlanul lenne pénzem, tovább csinálnám, viszont most másra is nagyon kéne, de egyszerűen rossz érzés, ha nem a testépítés élvez prioritást, mert akkor tudom, hogy nem fogok rendesen fejlődni. Esetleg pszichológus segíthetne?
2011. okt. 5. 18:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Erős akarattal. Gondolj arra,amire a pénzt jobban elkölthetné. Nem is szép a nagyon kigyúrt ember.
2011. okt. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
milyen másra akarod elb.aszni a pénzt? ne mondd hogy a tested nem a legjobb befektetés! :)
2011. okt. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Fromjezus ***** válasza:

Jah.. menjel el a psziho-mokushoz akkor legalabb arra koltod el a penzt!

Feherje s nemi vitamin pont eleg (esetleg izultvedo de ez emberre valogatja) !!!

Nagy vodrot vegyel sokaig kitart!

2011. okt. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
szerezz be egy barátnőt aki megnyugtat, hogy így vagy tökéletes! :)
2011. okt. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Remélem h nem komoly a kérdés... :)
2011. okt. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem kell leszoknod.

Viszont a dugást is berakhatnád a függőségeid közé,akkor nem kérdeznél ilyen butaságokat.

2011. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

De ez miért ne lehetne egy komoly kérdés?


Összegezve: abba kéne hagynom a testépítést (anyagiak és barátok miatt is), de tudom, hogy megbánnám a jövőben, kivéve, ha sikerülne elérnem, hogy leszarjam a kinézetem (legalábbis ilyen szinten). A lényeg, hogy ezt hogy érhetem el?

2011. okt. 5. 19:50
 8/20 anonim ***** válasza:

Sehogy nem érheted el, és ne is akard!

(csak megerőszakolod az agyad, tök felesleges)

Szerintem az nagyon pozitív, ha egy pasi ad magára (és itt most nem a piperkőcökre gondolok) - és Te csak ezt teszed. Minden szinten megtérül majd ez a "befektetés".

2011. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
megtérül, amíg határokon belül van... gondolok arra, hogy minden izma csak önerőből jött rá, semmi 'pumpa' . Ellenkező esetben itt nem lesz megtérülés, csak csúúúnya szívás.
2011. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Kokszolni biztos nem fogok..viszont eldöntöttem, hogy tényleg nem szabad magamra erőszakolni, hogy nem is érdekel..ha ezt szeretem, meg akarom, akkor megéri a rááldozást..
2011. okt. 5. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!