Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ki mit fog ma csinálni? (bőv....

Ki mit fog ma csinálni? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Én most itt ülök a konyhában és nyugodtan kortyolgatom a tejeskávémat,a teám is kész van már,nemsokára az jön,aztán majd valamit ennem is kéne....:)) Mit fogsz a mai nap folyamán csinálni??:) Illetve mit fogsz enni? =)

Én 8-kor keltem,te? :)


2011. szept. 11. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sült kacsa lesz burgonyapürével és párolt lilakáposztával, már majdnem felengedett a kacsa, mindjárt nekilátok.

7-kor keltem. :-)

2011. szept. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
6-kor keltem. Húsleves lesz-kivételesen- és tésztasaláta.
2011. szept. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én is 8kor keltem, már megreggeliztem-kávéztam és tusoltam.össze kell pakolni kicsit a szobámban,aztán bolt, ebédfőzés (borsóleves lesz meg rakott tészta), délután F1-et nézek és pihenek:)
2011. szept. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

7-kor keltem, elláttam a kisfiamat, ő visszaaludt, még folytatja, a férjemmel együtt. :) Rég volt ilyen csendes, békés vasárnap reggelem.

Én is tejeskávéztam, ettem mellé egy brióst, közben neteztem. Elindítottam egy mosást, már kiteregettem, közben meg pletyiztünk a szomszédasszonnyal. :D

Feldobtam a pörköltöt, disznócombból, ezt majd mustáros tejföllel behabarom. Csőtészta lesz hozzá. Készítek még fokhagymás tarját, ez hamarosan kiolvad. (Így holnap nem kell főznöm.)

Szerintem ma még eszek szőlőt, talán banánt. A kisfiam pedig sütőtököt kap. :)

2011. szept. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

én 7kor keltem pedig szabadnapos szülők vagyunk hála a maminak.

tegnap megfőztem hogy ma apucival foglalkozzunk egymással egy kicsit.reggeliztünk (visszabújtunk még egy kicsit :)

és most extra lustizás van, és nem csinálok semmit.

2011. szept. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
7 30 körül ébredtem, mire megcsináltam a reggelit (pirítós, paprikás szalámi, sajt, kígyóuborka és koktélparadicsom), felébredt a párom is. Utána 1 kávé volt. Ma rántott karfiol lesz, rizzsel és tartárral, és fánkot is sütök.
2011. szept. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
6-kor letem -ment a férjem dolgozni-. Ma nem főztem, mert úgy volt, hogy a nagyszülők hoznak kaját, de mégsem, úgyhogy babakaja, zacskós tészta, joghurt, gyümölcs, keksz... reggelire párizsi hagymás kenyérrel, paprika, tejeskávé, zöldtea. Ja, és van egy tálca rétes is itthon :)
2011. szept. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
6-kor keltem.főzés,takarítás.Húsleves,rántott hús,krumpli a menü.Délután cirkuszba megyek a 4 éves lányommal.Apa egész nap dolgozik.
2011. szept. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Fél 7-kor keltem.

Tejbegrízt készítettem a lányoknak, és persze kakaót meg maci kávét, magunknak teát. Amúgy a reggeli fokhagymás pirítós volt sajttal, kolbásszal.

Ebédre őz-ragúleves, és resztelt máj volt rízzsel, savanyúval. Vacsi? Még meglátom.


Üdv!

2011. szept. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én is teázom :D 8kor keltem, husileves fokhagymás sültoldalas krumplipüré:)
2011. szept. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!