Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mikor éri meg a paradicsomot...

Mikor éri meg a paradicsomot elrakásra eltenni?

Figyelt kérdés
Mennyiért veszitek a kilóját? Hány kilót vesztek és hány liter jön ki belőle?
2011. szept. 11. 18:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem elrakásra eltenni, hanem megvenni :)
2011. szept. 11. 18:57
 2/6 anonim ***** válasza:

most nálunk a befőző paradicsom 90-100 ft. ha jó húsos, akkor fél liter sűrű paradicsomlére számíthatsz kilónként.

ha nagyon leves, vagyis nem húsos, akkor akár 7 deci is kijön egy kilóból, de különválik az üvegben a sűrűje és a víz.

persze felrázva ez is jó.

2011. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi sűrített paradicsomot nem csináltunk csak paradicsom levet. A sűrített paradicsom 500g 130,-Ft a Lidliben, ezért azt nem éri meg. Egy 15 liter p. levet viszont csináltunk. 100,-Ft-ért vettük a paradicsomot, de mi szépet vettünk, 80-ért is lehet kapni.
2011. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok, én nem azt írtam, hogy paradicsdomsűrítmény lesz, hanem sűrű paradicsomlé. a kettő nem ugyanaz. koncentrátumot egyébként nem is lehet házilag előállítani.

egyébként én is veszek gyakran dobozos sűrítményt, és amikor sok mártás kell pl 4 lt-es fazék töltöttpaprika, akkor együtt használom az eltett paradicsomlevemmel.

üdv.

2011. szept. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tehát mikor éri meg megvásárolni elrakásra a paradicsomot? Mikor lesz a legolcsóbb, amikor még jó is a minősége? Hány Ft lesz akkor?
2011. szept. 13. 09:54
 6/6 anonim ***** válasza:
most vegyél, ennél olcsóbb már nem lesz, csak drágább, és savanyúbb...
2011. szept. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!