Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért linkeket kap aki recepte...

Miért linkeket kap aki receptet kér?

Figyelt kérdés
Aki receptet kér, gondolom oanra kiváncsi ami ki van próbálva és jó. Nem a neten akar bizonytalan recepteket keresni.
2011. szept. 17. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én sem szeretem, ha oldalt ajánlanak tapasztalat helyett. De egy helyen nagyon jó tanácsokat kapok,> receptek.co - szakács válaszol katt. - próbáld ki.
2011. szept. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
mer ki az a hülye, aki neked begépel egy egész receptet????
2011. szept. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én, ha linklek, akkor azért, mert már próbáltam. Pl küldhetnék 100 linket is zserbó receptre, de inkább csak azt az egyet küldöm, amiről 100%-ig tudom, h azt megéri megcsinálni. Nekem nincs szakácskönyvem, "linkekből" főzök :)
2011. szept. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van olyan rendes (szted hülye) Aki random ismeretlen recept hejett beírja azt ami neki bevált. Am ha nem hajlandó valaki leírni bevált receptet (és sokan linkelni is egy oldalt linkelnek nem magát a receptet.) akkor kössz,de inkább ne is linkeljen, mert a google-ba én is be tudom írni. Nem azért kérdezem, mert lusta vagyok arra is
2011. szept. 17. 08:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó az még rendben aki a konkrét receptet linkeli ami neki bevált. Én oldalt nem kérek ahol nekem kell keresgélni h vajon a 20 közül meik a jó
2011. szept. 17. 08:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen ha nekem bevált valami akkor szivesen elküldöm a receptet : Tele van tököm a sirba viszem magammal dumával. Szerintem mindekitől lehet jó dolgokat össze szedni: Ha nem válik be ugy se csinálod meg leközelebb:

A gépelésröl csak annyit,hogy ha elküldöd valakinek a privát email címedet : Akkor csak be csatolja azt fájlt amin a receptje van .

2011. szept. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!