Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Eddig kb mennyit ettem?

Eddig kb mennyit ettem?

Figyelt kérdés

hízókúrán vagyok,nem kell pontosan de kb saccra szerintetek hány kcal ettem meg eddig??


Reggeli: két szelet márványos meggyes kuglóf( tetején étcsokival)

Ebéd: (most kivételesen nem főtt kaja volt) 1 óriás sajtos bagett(kb 30-35 cm hosszú) vajjal pick téliszalámival plusz 1 szendvics kifli vajjal szalámival

utána: 1 db wafelini csokis nápolyi 162 kcal,1 csokis danette joghurt 155 kcal 3db málnás pilóta piskótatallér 162 kcal még biztos fogok ma enni de kivi vagyok eddig mennyit ettem,légyszi ne linkeljetek ilyen kiszámolós izéket a ti válaszotokra vagyok kíváncsi :)


2011. szept. 19. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ettől cukorbeteg leszel. A hízást nem úgy értették, hogy cukrot cukorral. A cukrotól csak zsíros leszel, az meg nem jó. Fehérjét, szénhidrátot és zsírokat egyél normális arányban. Itt tudod kiszámítani, de nem azt, hogy mennyit ettél ma, hanem hogy mire van szükséged.

[link]


A mait meg felesleges számítgatni, mert egy halom szemetet ettél.

2011. szept. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem minden napom ilyen emellett mozgok is. ehhez az orvosi lexikonhoz nem értek :(
2011. szept. 19. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!