Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az USA-ba miért ilyen kövér...

Az USA-ba miért ilyen kövér rengeteg gyerek?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek, nem akarok általánosítani csak érdekel.


Voltam már 1-szer 2-szer az USA-ba és rengeteg gyereken láttam hogy el van hízva. oké hogy Mo.-n is vannak sokan de ott majdnem minden 2. vagy 3. gyerek olyan.


Ezt már csak azért nem értem mert oké hogy pl Amerikai (USA) termék az a barna mogyoróvaj de pl azt sem értem hogy miért szeretik azt annyira.

Mi egyszer vettünk olyat a LIDL-be kíváncsiak voltunk milyen. (akkor volt az az amcsi nap a boltokba)És meg kell hogy mondjam, nekem egyáltalán nem ízlett.

Olyan volt mintha sima sózatlan mogyorót ettem volna szétmaszítva.


Így erre nem lehet azt ráfogni hogy a gyerekek mindent megesznek ami édes mert ez cseppet sem volt az.


Mit esznek a gyerekek vagy miért válnak ducivá, kövérré?



Mert őszintén szólva én nem tudom elképzelni hogy pl szalonnát eszik reggelire sokszor mert az zsíros és az hízlal is.



(oké h pl alig sportolnak de ettől még nem lesz valaki duci vagy kövér. Én se sportolok és inkább nagyon sovány vagyok)


2011. szept. 19. 19:08
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
84%
Szerintem azért, mert USA-ban megszüntették a tesit, és szerintem sok gyors kaját esznek. PL.: Hamburger, Pizza, és társai. A filmekben is mutatják, hogy a menzakaja is hamburger, ebédre is azt esznek, szóval érthető.
2011. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%
Mert sok erőszakos ételt esznek.
2011. szept. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Menza kaja is hamburger???? Hát azt meg hogy? Én ugyan nem szeretem a hamburgert, egyik ismerősöm szereti (ő se eszi gyakran, és sportol is) de a hamburger az nincs épp az olcsó "élelmiszerek" között.

Én azt hittem hogy más országban is olyan a menzakaja mint itt Magyarországon.

2011. szept. 19. 19:19
 4/29 anonim ***** válasza:
62%
Szemetet esznek, és nem mozognak. Ülnek a tévé, meg a számítógép előtt. Már itt is megy a hülyítés, hogy milyen egészséges a kinderpingvi, a keksz, a puding...
2011. szept. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%
Jah, elsősorban azzal kellene foglalkozni, hogy az elhízottsági ranglistán Magyarország is az előkelő 8. helyen áll. Amíg ez nem változik, talán nem az amerikaiakkal kellene foglalkozni.
2011. szept. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
37%
Ahogyan elottem is leirtak, aztan a sok genkezelt elelmiszer, s nem beszelve a tartositott elelmiszerekrol.
2011. szept. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sikerült igen hülyén megfogalmaznom. Mindegy, a lényeg átjön.
2011. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
76%
Ha jartal ott, akkor biztosan fogyasztottal zoldseget, vagy gyumolcsot, emlekszel annak az izere, vagy illatara?
2011. szept. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
76%

Mert suli után nem edzőterembe mennek, vagy szabadtérre futni, hanem mennek a mekibe telezabálni magukat, majd egy kis desszert, meg minden ételnek nevezett szemét. Az egyetlen zöldség, amit valaha is elfogyasztottak, a mekis saláta, aminek szintén semmi köze a salátához.

Nagyjából ezért. Zabálnak, tévéznek, számítógépeznek egész nap.

2011. szept. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
69%
Jó látom, hogy te nem szeretsz sok ételt. Van aki szereti a mogyoróvajat, meg a hamburgert, ahány ház annyi szokás, fölösleges is ezen fennakadni, hogy ilyen az íze meg olyan. Miért van sok elhízott gyerek? Mert gyors kaját esznek, menza is olyan, pár jamie oliveres rész a spektrumon nagyon jól megmutatta mi van ott a menzán, hamburger pizza stb meg persze a nálunk is kapható moslék, meg pár zöldség, de az meg nem kell nekik mert ahhoz vannak szokva. Sokat meg nem is mozognak szerintem egyáltalán. Ja és igen.. szerintem rengeteg amerikainak (és nem csak annak) van testképzavara, nem úgy látja magát, ahogyan kéne, hanem úgy ahogy a szenny média mutatja őket, hogy jajj de menő stb.. az a baj, hogy viszont a 10-12 éves gyerek sok esetben nem azt fogja föl (főleg fiúk), hogy jajj de jól néz ki sportol, milyen ruhái vannak, hanem azt, hogy jajj de jól néz ki nekem is kell olyan ruha. Ergo eszükbe sem jut, hogy ők kövérek sok esetben, beképzelik, hogy nem azok, ők is úgy néznek ki, hiszen mit gondolna a gyerek ha a média ezt ömlesztené felé? Persze ez csak magánvélemény
2011. szept. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!