Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A csajok miért nem kérnek...

A csajok miért nem kérnek hagymát+csípőset a gíroszba?

Figyelt kérdés
jó nem mindegyik, a többség
2011. szept. 19. 23:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%

Mert a nők többsége nem tartja nőiesnek a hagyma és a csípős evést. A pasik zöme elvárja, hogy a nő salátán és diétás kaján éljen.

Egyszer egy pasi előtt pacalt ettem. Mire megjegyezte, hogy tudod, hogy ezzel cseppet sem vagy nőies.

A fentieket tojom le én is hagymával és csípőssel kérem. Valóban soha nem kaptam még sehol olyan gyrost, ahol a csípős csípős is lenne.

Az eladó meg értetlenül néz, amikor párom csípős és hagyma nélkül kéri én meg extra csípőssel és hagymával.

2011. szept. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom honnan jött ez az elmélet, én is csípőssel kérem, meg hagymával és az összes ismerős bnőm is:))
2011. szept. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert a nők válogatósak és nem tudják milyen jó a csípős, fűszeres kaja.
2011. szept. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mekkora egy hülyeség! :D A legtöbb nő szereti a csípőset az ismerőseim közül is. Hogy a nők KISEBB része miért nem kér (hogy értelme is legyen már a kérdésnek)? Vagy azért, mert nem szeretik, vagy azért, mert még mennek valahova, találkoznak valakivel, nem akarnak hagymaszagúak lenni.
2011. szept. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A hagymát szeretem, szoktam is bele kérni, de a csípős dolgokat rühellem, meg a gyomrom sem bírja

Szóval hagyma + fokhagymás szósz mert úgy az igazi :)


22/L

2011. szept. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Csípőset azért nem, mert bár szeretem, egészségügyi okokból nem ehetek...

Hagymát csak akkor nem kérek, ha randizni megyek, ill. randin vagyok, de a srác nem eszik hagymásat. Nem akarom körbebűzölögni :)

22n

2011. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Köszönöm, hogy 29%-ra lepontoztatok :D

szánalom...

az ember válaszol normálisan a kérdésre, erre meg...

2011. szept. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!