Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért szeretem ennyire a...

Miért szeretem ennyire a csípőset?

Figyelt kérdés

Van hogy napi 4-5 csípős paprikát megeszek magában, + mindent megszórók paprikával. Amikor kint bográcsoztunk, volt egy csávó, aki aztmondta én csípősen szeretem. Beletett 4-5 csípőspaprikát, de én mondtam hogy ez semmi. És beletettem még 10-et. Senki nem bírta enni csak én. Nem mintha zavarna, de ez nagy gond? Vagy csak hormonok?

15/f


2010. jún. 19. 19:38
 1/6 anonim válasza:
100%
Dehogy gond. Ha így szereted akkor így. :)
2010. jún. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, páromnak is volt ilyen időszaka, aztán leszokott róla :D
2010. jún. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak nehogy idővel a gyomrod bánja.

Én is ilyen voltam, még egy jó kis gyomorfekély helyre nem tett....azóta nem tusom megenni mert rögtön beteg leszek:((((

2010. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
tusom=tudom
2010. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom a csipős paprikát, érdekes, hogy az édes (tv) paprikától fáj a gyomrom, a csipőstől pedig nem . A legujabb angol kutatások szerint az erős paprika segit az érrendszeri betegségek csökkenésében.
2010. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Nem probléma!

Én Balatonakali strandján levő büfében kapható Brutálburger-től kaptam rá a csípősre jó pár évvel ezelőtt. :)

OFF: előzőnek: nem csak angliai kutatások vannak, ezt kb. már nagyanyámnak a nagyanyja is tudta...

2010. jún. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!