Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kinek milyen fajta, és milyen...

Kinek milyen fajta, és milyen izű tea a kedvence?

Figyelt kérdés
Azt is leírhatjátok,hogy nektek melyik márka tetszik legjobban. Lipton pickwick stb...
2011. szept. 28. 20:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Általában Sir Morton, ritkábban Milfordot.
2011. szept. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle teát iszom,de az abszolút kedvencem a Twinings-csipkebogyó-hibiszkusz teája. Nagyon szeretem még a Pickwick teák variációit,abból is leginkább a sárgadinnye,és a zöld alma ízesítésűt,és a Sir Morton-English teáját,ez szerintem nagyon jól sikerült nekik,ahhoz képest,hogy egy olcsó teáról van szó. Mostanában pedig próbálgatom a lidl-ben kapható Lord Nelson teákat,és azt kell mondjam egészen finomak. Ja,és majd elfelejtettem nagyon sok gyógynövényből készült teát is szeretek pl. :kamilla,bodza,citromfű,csalán,hárs,kakukkfű,borsmenta stb. :)


26/N

2011. szept. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

nekem a pickwick nem a szívem csücske!

A sir mortont és Liptont én is nagyon szeretem, meg a milfordot is!

almás-fahéjas, earl grey, illetve a zöld teából van egy mai tai v ilyesmi nevű, zöld dobota van és egy ázsiai nő van rajta, az nagyon finom, de szeretem az epres és a barackos teákat is

2011. szept. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
barack vagy citrom, esetleg erdeigyümölcs pickwick.
2011. szept. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos márkahű vagyok néhány esetben, s ilyen a tea is.


Lipton yellow vagy Lipton earl grey.


Ha ezek nincsenek, vagy gyümölcsösre vágyom, akkor szeretem még a sir morton (főleg az új gyümölcsös)-t és a pickwick trópusit.

Natúran iszom, csak citromlével.


A zöld teát nem annyira szeretem, kivéve a Nestea Zöld tea eperrel és a Pickwick zöld tea eperrel.

2011. szept. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

:D :D :D :D

A narancsos az almásfahéjas a mandarinos a barackos a citromos az erdei gyümölcs a zöld tea a rumostea és még sorolhatnám.. A lényeg hogy ne gagyi teafűből legyen.

2011. szept. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

sima narancsos, akár Pickwick is, nem kell drága. a másik meg egy mangós tea, annak nem tudom a márkáját, de oltári finom.

ám az abszolút kedvenc a narancs, szigorúan fahéjmentesen.

2011. szept. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Milford:Wintergenuss

Citrommal és mézzel ízesítve. Téli éjszakákon Isteni...!

2011. szept. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
sima fekete Twinings, meg általában a fekete teák. ha gyümölcs, akkor szilvás :D
2011. szept. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

hibiszkusz tea!! :)

Egyébként csak 2 fajta teát szeretek, az egyik a hibiszkusz a másik a citromos tea.

2011. szept. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!