Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gyerekkorom kedvence a :Hambi!...

Gyerekkorom kedvence a :Hambi! Hol találhatnék?

Figyelt kérdés
Sehol nem lelem.Se a bevásárlóközpontokban,se a strandokon,sehol.Teljesen eltűnt volna Magyarországról?Annyira szerettem főleg a pacalost!
2011. júl. 30. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Mekdonálc
2011. júl. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A Bambi nevű üdítőre gondolsz? Az úgy tudom rég eltűnt már.
2011. júl. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
NEm hinném,hogy a pacalos üdítőre gondol! :)
2011. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Leírnád, hogy ez pontosan milyen étel volt?
2011. júl. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én a hamburgerre gondolok. Azt kérdezted? Nos vidéken vannak még hamburgeresek, de én Pesten is tudok néhányat. És nem McDonaldos K@ki...Vidéken: Gyulán, az nagyon finom, a Béke sgt-o, Hajdúböszörményben a Buszpályaudvaron, Pesten amit tudok: az Kőbányán, a Gogohami. Neten megtalálod.
2011. júl. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A "hambi" alapján én is hamburgerre gondolnék, ha nem írta volna a kérdező, hogy legjobban a pacalosat szerette. Márpedig pacalos hamburgerről nemigen tudok.

Másrészt azért hamburgert elég nagy gyakorisággal lehet kapni ahhoz, hogy itt kelljen keresni.

És én is a régi, hagyományos nagy bucis hamburgerre gondolok, hogy lehet kapni.

2011. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 doboszoli ***** válasza:

Jászapátiban gyártotta egy magáncég, fagyasztva forgalmazták, ez volt a "magyar hamburger". Megszűntek.

Amúgy egész jó volt.

2011. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ.Ez nem Hamburger volt,hanem teljesen más.Ez ilyen kis "kád"alakú tészta volt,és ebbe töltötték a töltelékeket,pl a pacalpörit.Volt májas ízű is.Akkor sajna nincs mit tenni,többet nem ehetek ilyet!:(((
2011. aug. 1. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!