Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csirkemell kínai módra: tudna...

Csirkemell kínai módra: tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés
Nem rántott falatkákat szeretnék, hanem zöldséges-húsos egyveleget, rizzsel. Nem igazán tudom, milyen alapanyagokat vegyek hozzá, mivel fűszerezzem, és hogy hogyan maradnak a zöldségek ropogósak? Előre is kösz a válaszokat.
2011. szept. 30. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
csirke kínai módra? Keress egy kövér macskát...:D
2011. szept. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én szójaszószt, fokhagymát/vagy granulátumot és gyömbért szoktam a kínaihoz használni. A zöldségeket olíván pirítom, és mindig keménységi sorrendben teszem őket a serpenyőbe.

A husit én külön szoktam, mert az valahogy mindig picit odakap, és ha kész a zöldség, hozzákeverem. Én egy picit édesítem a végén.

2011. szept. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Bocsi az offért..

Én nem kísérleteznék otthon kínai kajával. Túl sok minden kell hozzá, és lehet a végén nem is lesz olyan. A kínai kajásoknál sem drága, és az tuti olyan, amilyennek lennie kell.

Lehet nagyobb adag kijön olcsóbban, de ha beleszámolod a sütőt/tűzhely energiáját, a mosogatást, a lámpafényt a konyhában, meg az elvesztett időt és energiádat, már ott vagy, h jobb ha megveszed készen.

2011. szept. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

13:21-vagyok

Ez hülyeség, én ilyet szoktam csinálni, mikor nincs időm...

Amíg megfő a rizsed kész is van a zöldség.15-20 perc alatt.

Persze édes-savanyút , meg szecsuáni is szoktam venni, de az itthoni kínaik után eddig mindenki megnyalta a 10 ujját.

2011. szept. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!