Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mondtok valami jó élénkítőt,...

Mondtok valami jó élénkítőt, hogy hétfő reggelenként ne ájuljak be suliban?

Figyelt kérdés
Hétfőnként van, hogy négy ötvenötkor kelek és kellene valami jó kis álmosságűző, ami nem kávé. Gyűlölöm a kávét. És lehetőleg zöld tea sem. Valami szilárd. Előre is köszönöm :)
2011. okt. 13. 14:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%
Energiaital...minden 2. gyerek azt issza még nem vetted észre?Amúgy ha szilárd kell akkor a szöllö cukorka rohadt jó :)
2011. okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

Lefekvés és alvás este kilenckor. És teljesen ingyen van.

A kakaó, galagonyatea is élénkít. A kakukkfűtea megemeli a vérnyomást.

2011. okt. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
Fekete tea! És valami magas cukortartalmú reggel!
2011. okt. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
nem annyira lájkolom az energiaitalt. és mondtam, hogy szilárd kell, mert folyékonytól csak bepisilek a buszon :D igenigen, a kilencórai elalvás királyság lenne, csak az a baj, hogy lefeküdhetek hétkor is, tizenegynél hamarabb nemigen tudok elaludni. most is vasárnap bevettem már egy xanaxot, hogy elaltasson, erre fél tizenegykor kb. elaludtam. szóval még az sem használ. lehet, h azért nem tudok aludni, mert parázok a koránkeléstől? :D
2011. okt. 13. 15:16
 5/22 A kérdező kommentje:
mert csak hétfőn kelek iyen korán, de akkor sem mindig. többi napokon hat tizenöt-harminc körül.
2011. okt. 13. 15:17
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Jó hideg vízzel mosd az arcod pár percig, majd nézz a tükörbe és mondd, hogy friss vagyok, jól érzem magam, mosolyogj magadra. :-))))) Sokaknak beválik, próbáld ki.
2011. okt. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
okés, mindenképp kipróbálom. :))
2011. okt. 13. 15:25
 8/22 anonim ***** válasza:
Dilibogyót szesz? Jaj! Inkább feküdj le korán, és ha nem tudsz elaludni, akkor relaxálj, tanuld meg, nem nehéz. A fekete, minőségi csokiban sok kakaó van, az szilárd.
2011. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

A szőlőcukor tényleg jó, illetve engem a csoki is élénkít. Na nem a kakaót alig látott fajta. A nyers sóska is élénkít, de az most nem kivitelezhető.

A fekete teát se vesd el, megihatod a buszon is, félúton, akkor nem lesz gond a pisiléssel.

Jók még a ginsenges készítmények is.

2011. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Reggeli torna :) Igaz,ez nem folyékony,sem szilárd,de hatásos! :D
2011. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!