Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mondtok valami jó élénkítőt,...

Mondtok valami jó élénkítőt, hogy hétfő reggelenként ne ájuljak be suliban?

Figyelt kérdés
Hétfőnként van, hogy négy ötvenötkor kelek és kellene valami jó kis álmosságűző, ami nem kávé. Gyűlölöm a kávét. És lehetőleg zöld tea sem. Valami szilárd. Előre is köszönöm :)
2011. okt. 13. 14:56
1 2 3
 11/22 bánomisén ***** válasza:

A Xanax-ot felejtsd el, attól csak még bódultabb leszel reggel, meg ne szedj nyugtatót, ha nem muszáj.


Szilárd állapotú élénkítő? Te sem teszel föl könnyű kérdéseket... Ami most hirtelen eszembe jutott, az a Ginzeng kapszula. Bioboltban lehet venni és általános regeneráló hatása van, jót tesz fizikai és szellemi kimerültség esetén is. Természetes növényi anyag, nem gyógyszer, semmi mellékhatása nincs. Próbáld ki, valószínű, hogy átsegít majd a hétfő hajnalokon.

2011. okt. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
A frissítő arcfürdő után hétfőnként igyál meg egy pohár ginseng teát.
2011. okt. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

nem, nem szedek, csak most az egyszer kipróbáltam. de ez a leggyengébb cucc, 25 mg-os asszem.

tutira jó a fekete tea is, csak akkor még korábban kellene kelnem, hogy megcsináljam. ha mondjuk előtte nap csinálom meg, nem megy el a hatása?

a reggeli torna se rossz ötlet, majd lehet bevetem :)

egyébként kösziii a válaszokat, imádom ezt az oldalt :D

2011. okt. 13. 15:31
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Bánomisén és Évajuli :) mindenképp beszerzek ilyen bogyókat.
2011. okt. 13. 15:33
 15/22 anonim válasza:
2pakk spuri
2011. okt. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Az esti korai elalvás a legjobb. Nálam az válik be, hogy elmegyek futni kb. két órával lefekvés előtt, futok egy fél órát, aztán sétálok egy másik felet. Utána fürdés, és olvasok valami kellően lassú könyvből. Aztán kábé beájulok az ágyba.

Ja és a másik, hogy a helyedben vasárnap felkelnék reggel hatkor, hogy estére elég fáradt legyek.


Amúgy kollégista vagy? Mert akkor az lenne a legtutibb, ha inkább vasárnap este utaznál.

2011. okt. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
igen, koleszos vagyok. visszaszoktam általában jönni vasárnap, csak néha jövök hétfőn. de kb. januárig bírom a folyton visszajövést, megunom és onnantól hétfőn járok be. tavaly is január végétől kezdtem bejárni minden reggel. visszagondolva, nem is értem, hogy bírtam ki :D
2011. okt. 13. 16:39
 18/22 anonim ***** válasza:

mézes-szezámos szelet

étcsoki

müzliszelet

banán

2011. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
a banán is? dedurva :D nemtudtam. köszi :)
2011. okt. 13. 19:36
 20/22 anonim ***** válasza:
a koffeintabletta még kimaradt a felsorolásból. Teát meg meddig tart főzni? Megmikrózol egy bögre vizet, míg megmelegszik, felöltözöl mondjuk, beleteszel egy filtert, amíg kiázik kisminkeled magad, megfésülködsz, elpakolsz, vagy amit még szoktál reggel, pár perc után cukrozhatod, ha úgy iszod és már fogyasztható is. Plusz két perc kb az életedből. :D
2011. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!