Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fagylalt vagy jégkrém?

Fagylalt vagy jégkrém?

Figyelt kérdés
Melyiket szereted jobban?
2011. okt. 29. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
fagyi
2011. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jégkrém.
2011. okt. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
hm.... a carte door fagyi a legjobb ... a finom barackos,jaj de jó lenne negint nyaralni,s nyalni a finom fagyit. (:
2011. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

A jégkrémet. És azért, mert a fagyi túl kicsi és magamat ismerve csődbemennék ha minden gombócért 150et kéne fizetnem. :D

De jégkrémet lehet kapni 2-3 literes dobozban, és csak beülsz a tévé elé egy kanállal pusztítani. :D

2011. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyáron fagyi, mert abból ezerféle ízű van, plusz a tölcsér, és nem leszel csupa máz, mire végzel.


Otthonra viszont jégkrém, kanállal a dobozából.

2011. okt. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaj de jó, ismét ujjat tanultam!Szóval én eddig úgy tudtam hogy az a literes dobozban kapható cucc, ugyan úgy fagyi, mint amit a fagyizóban kapni.

A jégkrém meg az ami pálcikán, vagy papírban van és vagy teljesen víz alapú, vagy csokival van bevonva.

Na mind1.Az én meglátásom szerint is nekem édes mindegy hogy fagyi vagy jégkrém, de ha választanom kéne egy gombóc fagyi és egy fehér csokis magnum jégkrém között, akkor a jégkrém! :D

2011. okt. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

OFF: Engem is érdekelne, hogy a literes dobozban lévő "cucc" az fagyi-e vagy jégkrém, mer tén is úgy tudtam, hogy az fagyi - állagra, kinézetre mindenhogyan...


igazából nagyon nehéz a döntés! De ha mindenképpen döntenem kell, bármennyire drága is egy gombóc, de fagylalt.


És most megkívántam őket.

2011. okt. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!