Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet venni pirított hagymát?

Hol lehet venni pirított hagymát?

Figyelt kérdés
Az amerikai hotdogra tesznek pirított hagymát. Hol tudok olyat venni?
2011. okt. 30. 22:52
1 2
 1/20 anonim válasza:
46%
boltban
2011. okt. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%
azt max csinálni lehet..:)
2011. okt. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
55%
csinálj
2011. okt. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 SzilKa ***** válasza:
96%
Az Ikea élelmiszer részlegén mindig van, illetve az Aldiban is vettem már.
2011. okt. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 bumbi02 ***** válasza:
74%

azt hittem hogy az emberek nem adnak ki pénzt azért hogy valaki előre megpiritja nekik a hagymát.. de úgy néz ki tévedtem...


vegyél hagymát, aztán pirítsd meg otthon,így nem kell kifizetned a "pirítás" díját..


kb annyi értelmét látom ennek a pirított hagyma árusításnak mint a reszelt sajt árusításnak...

2011. okt. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az Aldiban láttam, 3-400 ft körül van egy üvegben, vagy műa.dobozban nem fogtam meg. ki volt írva, hogy pirított hagyma, no meg látszott is rajta:)
2011. okt. 31. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az Aldiban vettem én is.Sajnos nem állandó termékük, akcióban, alkalmanként van csak. És németországi termék, ha kinn jársz, ott tudsz venni korlátlanul. (De pl.Ausztriában már nem)
2011. okt. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
38%
Megcsinálni kb annyi h egy hagymát felszeletelsz kockákra (nem túl picire) lisztbe forgatod és bő olajban barnára pirítod. Nem adnék ki érte pénzt mert szinte a semmiből ki lehet hozni otthon
2011. okt. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 likiki válasza:
100%
Nem értem miért szól hozzá olyan aki nem is tudja miről van szó. Ha tudná nem írna olyat, hogy csináld otthon és nem nézne hülyének, ugyanis ez olyan mint a Mekis krumpli, nem lehet megcsinálni. Az egyik ismerősöm hotdogos és ő is mondta, hogy ilyen ropogósra és ennyire finomra nem lehet megcsinálni, (nyilván nem csak hagymából meg lisztből áll). Ők külföldről kapják, de neten is tudsz rendelni a [link] -ról, illetve az előttem szólok már leírták, hogy hol kapsz még, csak tényleg nehéz beszerezni.
2012. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát nekem itthon pont olyan jó lett mint amit a hotdogos ad. Ha valami fuszer van még benne pluszban talán de én akkor sem adnék érte ki pénzt ha meg tudom csinálni és ez is van olyan jó
2012. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!