Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet venni pirított hagymát?

Hol lehet venni pirított hagymát?

Figyelt kérdés
Az amerikai hotdogra tesznek pirított hagymát. Hol tudok olyat venni?
2011. okt. 30. 22:52
1 2
 11/20 likiki válasza:
Ez a válasz ismét nagyon hasznos lehetett szegény kérdezőnek (aki egyébként nem kérdezett hülyeséget, csak hülyének nézik akik nem tudják miről van szó)
2012. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
27%

Mert te meg baromi okos vagy. Én képzeld tudom mirol van szó. Nem egyszer ettem már gyárit is itthonit is és nem sokban kulonbozik. Te tudod mirol van szó? Ettél már házilag készultet? Mert ha nem akkor egyél és utána okoskodj

(nyugodtan lepontozhatsz nem nagyon érdekelnek a százalékok.)

2012. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 likiki válasza:
Én tudom, ezért nem értem a hozzászólásokat. Minek írsz olyan témában ami nem érint azért hogy valaki hülyének érezze magát. Amúgy meg a válaszod alapján minden fiatal elmosolyodik, minden fiatal elmosolyodik aki evett már amerikai hotdogot, mert még egyszer mondom ez olyan mintha azt írnád a mekis krumplira, hogy olyan egyszerű, csak szeleteld fel a krumplit és hajítsd az olajba, ugyanaz. Aki tudja mi az a McDonald's az téged nevet ki. Nem vagyok veszekedős, csak nem szeretem az ilyet. Akkor válaszolj ha segíteni akarsz. Amúgy csináltam már otthon, nyilván tudja mindenki hogyan kell és nagyon egyszerű és finom csak nem olyan. (abba amúgy szárított-pirított hagyma van, de ezt nyilván te is tudtad)
2012. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 likiki válasza:
Amúgy nem állítom, hogy okosabb vagyok mint te, de fel tudtam fogni, hogy mi a kérdés és mivel tudom miről van szó érdemben válaszoltam.
2012. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Jah. Hagyjuk már. Azt sem tudod h hány éves vagyok és az a szitu h márpedig okosnak hiszed magad. Írtam h persze h nem ugyan az de legalább olyan jó és kb feleannyiba kerul. Ettem én már mekis kaját is, csak nem nagyon szeretem mert mu az egész. Hamburgert akarok akk csinálok itthon igazi húsbol.
2012. jan. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 likiki válasza:

Fogd már fel, hogy ez nem érdekli szerencsétlen kérdezőt. :D

Nem ugyanolyan. ok. Neki olyan kell és azt kérdezte hol lehet venni. Szerintem tök egyszerű kérdés volt. :D (Az meg aztán már végképp senkit nem érdekel, hogy csinálod a hamburgert :D amúgy nagyon ügyes vagy, én is magam csinálom a húst;)

2012. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 likiki válasza:
Amúgy nem is tudom te ki vagy, engem bumbi02 válasza idegesített fel :D
2012. jan. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

én próbáltam csináli itthon, hasonló, de nem olyan és kész, olajosabb is íze is más.

Sokszor csinálok reggelire hotdogot, bedobom a virslit a vizbe addig elmosogatok és párperc és kész, fogom a csomag píritott hagymát és és szórok rá egy keveset, nem fogok most ezért le állni, hagymát pucolni, vékonyra felvágni és kezdeni pírítani ha úgysem lesz olyan finom.

2014. nov. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
egyébként meg ma találtam a tescoba zacskós
2014. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 BringaManó ***** válasza:

#15: "Azt sem tudod h hány éves vagyok"


jesszus, hol tartunk, hogy jön ez ide, tudtok még süllyedni?...

2016. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!