Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Őrölt pirosparikát hogyan...

Őrölt pirosparikát hogyan célszerű tárolni?

Figyelt kérdés
Elég nagy mennyisségről van szó.
2011. nov. 1. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 1kg van a hűtőben dunsztos üvegekben.
2011. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sötét zacskóban, minél kevesebb levegővel, száraz, hűvös helyen.
2011. nov. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem hűtőben. Legjobb zárható tetejű üvegben (pl kávés),és sötét helyen.
2011. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is barna csavaros üvegben tartom, sötét, száraz helyen, de nem kilószám. csak amennyi belefér, max fél kiló.

talán idetéved valaki, aki árul paprikát, és majd tud tanácsot adni, hogy nagyban, hogyan tárolják.

2011. nov. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én két-három kilót spájzolok évek óta /télen többször csinálok kolbászt/ nylonzacskókban, amelyeket beleteszek egy vastagabb vászonzacskóba. A viszonylat sötét, hideg és száraz speizban tartom.
2011. nov. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Piacon vettem fél kg-ot (egy évnyi szükségletem) nem neylon zacsiban, hanem abban a celofán-szerű zacsiban árulták. Abból öntök ki csavaros tetejű üvegbe a mindennapi használatra, a többit pedig a zacsiban SZOROSAN LÉGMENTESEN LEZÁRVA, CELLUX-szal visszaragasztva tárolom, sötét szekrény mélyén. A lényeg, hogy a moly ne találja meg!!!!
2011. nov. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 1. 20:57
 8/12 anonim válasza:
Nálunk sima üvegben van. Erőspaprika is, már vagy 8 éve de kutya baja. Kicsit bebarnul legfeljebb. Alufóliás tasak lenne a legjobb szerintem légmentesen lezárva nagy mennyiség esetén. De jobb porciózni. A spajzban is jól elvan, nem kell azt annyira védeni a fénytől, csak ne tűzze a nap.
2011. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Mióta eszi a moly a paprikát??? Ne kacagtass!
2011. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát szerintem amikor olyan pókhálós szerű az bizony a moly.

Én tartom a hűtőben.

2011. nov. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!