Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretsz teázni? Hol szoktál...

Szeretsz teázni? Hol szoktál reggel munka/suli előtt teát venni?

Figyelt kérdés
Én imádom a teákat, reggel gyakran beugrom a mekibe egy fincsi teáért elvitelre. Tudom, hogy nem a legjobb, de azért van fílingje:D ti hol szoktatok reggel teázni? Tudtok jó helyeket?
2011. nov. 1. 22:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Egy teaházat még el tudnék képzelni, aminek megvan a maga hangulata, de meki és társaiból sosem vennék még teát se.

Reggel szépen megcsinálom magamnak hangulatom szerint valamelyiket a gyűjteményemből, aztán viszem magamban termoszban.

2011. nov. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Bent melóban csinálok magamnak egy teát, amikor beérek.
2011. nov. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mekiben teát venni? Szerintem annak semmi hangulata nincsen.... én szeretek teázni, otthon készítem el kávéfõzõ géppel, aminek nagyon megnyugtató hangja van, általában amíg készül a tea, addig csak hallgatom a gép hangját. :) De sajnos csak néha-néha jut idõm teázni, most viszont elhatároztam, hogy rendszeresítem a reggeli teázást. :) 15/L
2011. nov. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A mekis teának semmi köze nincs a valódi teázáshoz.

Menj el egy igazi teaházba, ott ihatsz (igaz sokszor nem olcsón) igazán finom teákat.

2011. nov. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 simanroland válasza:
tescoba mert..most egyet fizet kettőt kap akció van..
2011. nov. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretek teázni.

Itthon készítem és fogyasztom, főleg teaboltból vett keverékekből.


Ha nagyritkán a fővárosban járok, néha elmegyek valamelyik teaházba (ha épp ott van valami találkozóféle), és ott fogyasztok, de ez átlag évi egy-két alkalomnál nem fordul elő sűrűbben.

Étterembe se sűrűn járok (meki jellegűekbe soha), de előfordul, hogy a kaja után kávé helyett teát rendelek.

2011. nov. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
melóban a felső fiókom tele van teával, cukorral, citromlével - van egy teásbögrém és az irodában egy vízadagoló, ami hideg és forró vizet is ad - abból a forró víz pont elég forró a teakészítéshez, úgyhogy én nassolás helyett mindig csinálok egy bögre forró teát és azt iszogatom munka közben
2011. nov. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

a Mekiben teát venni elvitelre és út közben kortyolgatni - annak is van fílingje, leginkább nekem jó kis amerikai filmes, mondjuk Szex és New Yorkos vagány, laza fílingje van :P

nem azt mondta, hogy az a legjobb a világon, hanem, hogy annak is megvan a maga hangulata :)

2011. nov. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
De azért mégis óriási különbség van a kettõ között. Én ha otthon iszom a teát vagy teaházban, kávézóban, az engem megnyugtat, ezért is szeretem, viszont ha a Mekiben venném, ott csak a hangzavar van, meg a kapkodás...
2011. nov. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Én imádok teázni:) suliban általában kv gépből veszem
2011. nov. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!