Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen üdítőket isztok?...

Milyen üdítőket isztok? Olcsokat-drgákat?

Figyelt kérdés
sima hétköznapokon. én álltalán az olcsobb tescos és sparosakat.
2011. nov. 6. 10:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Csapvizet.
2011. nov. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Probalom kerulni az uditoket.
2011. nov. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyent. Otthon friss citromból, almából készült levet, teát, esetleg ásványvizet.
2011. nov. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sima palackos ásványvizet szoktam, vagy ballonos szóda vizet a melóhelyemen. Néha bolero port szoktam használni főleg almalevet és narancs levet szoktam csinálni belőle. Alkalmanként meg sió alma illetve körte levet esetleg még szőlő levet szoktam inni, de az 1-2 havonta egyszer van.
2011. nov. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

ezt részleteznéd hogy csinálod otthon?


amugy én is főképp teát iszom, de azért kell valami más is. sajnos a vizet semmilyen formában nem szeretem. a drága cola és egyéb üditőket meg szintén nem szeretem, sok benne a cukor, megiszom és szomjasabb vagyok csak. azért veszek olcso dolgokat, mert azokban csak édesitő van. de szivesen megsporolnám az erre költött pénzt is.

2011. nov. 6. 11:16
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Tea,light Coca-Cola,ásványvíz,light ice-tea, és ritkán Cappy mert az cukros :/
2011. nov. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

olcsó teszkós szarokat sosem innék,ha nem lenne pénzem jobb minőségű dolgokra,akkor maradnék a csapvíznél.

amúgy meg százszázalékos gyümölcslevek.

2011. nov. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Csapvizet,teát,limonádét iszunk.

Alkalmanként veszünk üdítőt,akkor viszont a jobbat.

2011. nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
en nem iszok uditot. nem is hianyzik. regen mindennapos volt vagy az udito vagy a szorp. aztan eletmodot valtottam azota nem iszok. hihetetlen hogy mennyi ures kaloria van bennuk. a bolti gyumolcslekben is. szoval koszonom de nem.
2011. nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

van 6 db saját szódásüvegünk, amit mindig helyben megtölt a szódás.jó szénsavas, és az utolsó csöppig kijön.

néha csavarok bele friss citromlevet is, semmi cukor.

2011. nov. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!