Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyire káros a sima feketeká...

Mennyire káros a sima feketekávé az egészségre?

Figyelt kérdés
A barátom (20/F) már évek óta napi 5-6 bögre kávét megiszik, teljesen üresen (tej, cukor nélkül). Ez több, mint egy liter naponta. Ez mennyire káros, és milyen hatásai lehetnek hosszú távon? Mivel lehetne ezt csökkenteni?
2011. nov. 6. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
ha napi 1-et iszol, akkor egészséges, ha pedig többet, akkor halálos...
2011. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én ugyanennyit iszok. reggel főzöttet, utána pedig nescafé 3 az 1bent
2011. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Napi 3 hagyományos eszpresszó nem káros ! Napi 1liter igen még akkor is ha izesiti valamivel..

Hatásai koffein tultengés vagy akár forditva le lassitja a gondolkodást..

2011. nov. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én megálltam 3nál, és +1 energy drinknél :/ na meg majd 2liter kólánál naponta..(lehet, kicsit függő vagyok?)

hát szerintem amúgy ha nagyon csökkenteni akarjátok(a barátod is akarja, vagy csak te?), akkor igyon 3in1-t, szerintem abban jóval kevesebb koffein van, mint egy átlagos csésze feketében....mást sajnos nem tudok javasolni, nekem is csökkentenem kéne az "adagot" :D

2011. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!