Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szegeden hol lehet kardamom...

Szegeden hol lehet kardamom magot beszerezni?

Figyelt kérdés

2011. nov. 8. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Szolnokon herbáriában vettem, illetve bioboltokban van még esély arra, hogy találjál.
2011. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha más lehetőség nincs, neten is rendelhetsz.

[link]

2011. nov. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na én Pesten kerestem egy hónapon keresztül. A múlt hét pénteken találtam rá az Árkád bioboltjában. Volt őrölt két féle, és egész is. Elég húzós árban van (az egész 1000 ft felett van, az őrölt pedig az egyik 500 a másik 900 ft körül volt) ahhoz képest, hogy a sütimbe csak egy késhegynyi kell. De remélem nem romlik meg.

Szegeden is van Árkád, nem tudom ott van e biobolt, de én sehol máshol nem találtam, pedig kajtattam utána rendesen, és még egy kis herbária-bio boltban hetek óta leadtam a rendelést rá, és nem tudtak beszerezni.

2012. febr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!